| smileyface_4718 a întrebat:

Sunt impreuna de cateva luni si el se comporta f frumos cu ea, insa din cate am observat, ea il baga in seama cand are chef, si cand nu are chef, pleaca de langa el, il dracuie uneori chiar. Si pe el se vede ca este sincer si ca tine la ea. Cand are chef de el, se duce la ea...si este linistit si nu ii zice nimic si o iubeste cu tot cu aceste DEFECTE. Nu le inteleg pe fetele astea. Multe si-ar dori ca prietenii lor sa le fie asa de fideli. Si ea il ia pe post de jucarie, acum ma joc cu tine, mai tarziu ma plictisesc de tine. Voi ce ziceti? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| scufitzaneagra a răspuns:

Dar tu intelegi baietii care fac asa? sunt si fete in aceasta situatie...aceste lucruri le fac fetele si baietii care cred ca pot avea ce vor...si cand vor...Asta se intampla pentru ca uneori dragostea e oarba, surda si de aceea persoana afectata nu face nimic si sta legata de persoana respectiva chiar si atunci cand este ocarata... tine de demnitatea fiecaruia.cat de mult permiti ceva ...si oricum mereu lucrurile se intorc mai devreme sau mai tarziu si primesti apoi exact ce ai oferit.de asta sunt ferm convinsa...bye

4 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Eu nu as face as niciodata. Adica atunci cand sunt intr-o relatie nu imi bat joc de partener si stau cu el numai cand am chef sau ceva de genu. In niciun caz!

| georgiana a răspuns:

Da pacat! uneori sunt baietii, alteori fetele.mai tarziu o sa-si dea seama(daca nu o sa fie prea tarziu)

| MM a răspuns:

Tu nu intelegi fetele? Eu nu inteleg baietii care permit asa ceva.Sunt situatii in care se intampla si invers. Trebuie pus piciorul in prag, pana la urma tine de demnitatea fiecaruia si de respectul de sine.

| malina444 a răspuns:

Pai aceste fete au chef de aventuri.eu una nu imi pot bate joc de persoana pe care o iubesc.il respect. probabil acel baiat ar trebui sa isi ia inima in dinti si sa vorbeasca serios cu prietena lui.