| girl20112012 a întrebat:

Sunt in clasa a 5-a si imi place de un baiat. cum as putea face sa sflu daca si el ma place? plisssssss!

7 răspunsuri:
| busu11 a răspuns:

Cheama-l sa va jucati cu masinutele. Sigur va accepta laughing

| Yummi a răspuns:

Pfoai. 'iuuuubirurii' straight face. Do you f*cking kidding me? straight face Esti abia intr'a 5. straight face. tu cred ca nu stii nr. clasei dirigintei/lui da vrei 'iubit'. pune mana pe carte happy mai asteapta sa cresti =.=

| neutrino a răspuns:

Intreaba-ti diriginta, ea sigur stie.

| Cosmotel a răspuns:

Intreaba-l. big grin

| GoodLuck10 a răspuns:

Intreaba-l pe el, dar intr-un loc unde sa fiti doar voi doi pentru. Daca nu sunteti singuri s-ar putea sa-i fie rusine sa recunoasca. happy

| iuly12345 a răspuns:

Buna! Si daca esti a 5 a bravo. si mie mi-a placut de un baiat cand am fost tot in a 5 a. Eu zic in primul rand sa te imprietenesti mai bine cu el intreaba-l ce filme ii plac ce mancare etc. tu trebuie sa raspunzi : Daa! Si mie imi place filmul respectiv. Baietzilor le place cand au ceva in comun cu o fata happy. Spune-i incetisor nu dintr-o daca iti place de el. Iti recomand sa spui ca iti place de un baiat nu neaparat de el si il intrebi si pe el de cine ii place (fa acest lucru dupa ce va inprietenitzi bine ca poate sa te minta!)
Si daca nu ii place de nimeni succes! Si daca ii place de cineva LASO BALTA!

| Stefanutz00 a răspuns:

Daca esti frumoasa fa-l sa te plac da sa nu-i dovedesti ca il iubesti daca esti urata tinete de capu lui! big grin