| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Imi place de un baiat din clasa, cum as putea sa-i dau de inteles? Funda, multumesc!

Răspuns Câştigător
| InViataReala a răspuns:

Intra in vorba cu ell! Aleargal prin clasa! Razi cu ell!"BATETI-VA" asa in joaca!
Mai gasesti tuu!
Baftaa!
Ham!

4 răspunsuri:
| December a răspuns:

Pai intra mai mult in vorba cu el si spune-i direct daca nu se prinde intre timp happy. Daca mergi langa el sa vorbiti, asa de cateva ori in mod repetat si i zambesti, ma gandesc ca l-o duce bila suficient cat sa-si dea seamawinking

| InViataReala a răspuns:

Iti fur eu cartile si el bineinteles ca o sa vrea sa ma ajutelaughinglove struck

| DITO a răspuns:

Buna! am abordat problema la aceasta adresa: http://blog.dito.ro/articole/cum-spui-unui-baiat-ca-iti-place-de-el/

sper sa iti fie de folos :)

| pittikaRoxy14 a răspuns:

Pai zambestei frumos si incearca sa vb cu el!