| rebela97 a întrebat:

Sunt in clasa cu un tip destul de dragut, nu pot sa spun ca-mi place de el, dar il simpatizez.la sfarsitul lunii octombrie am lipsit trei zile dupa care cand am revenit la scoala luni, m-a luat in brate m-a pupat pe obraz si toata ziua m-a bagat in seama.Marti insa am avut o surpirza, in prima pauza a venit la mine si m-a sarutat, dar fara sa ma fi intrebat daca am prieten sau daca vreau sa stau cu el.Asa a decurs toata saptamana, sarutri si imbratisari.Saptamana urmatoare niciun sarut, doar palme peste fund...credeti ca ii place de mine? in timpul orelor se uita cu coada ochiului la mine, imi zambeste, ma suna, vorbim pe mess, ma ia in brate, ma pupa pe obraz...totusi ceva e ciudatstraight face va rog am nevoie de niste sfaturistraight face

Răspuns Câştigător
| tinasong a răspuns:

Dupa ce povestesti e foarte probabil sa te placa, dar cel mai bine ar fi sa vorbesti deschis cu el.

6 răspunsuri:
| Crisstttina a răspuns:

Te place happy

| Iunona a răspuns:

Baietii nu prea stiu ce vreau in perioada adolescentei. E NORMAL SA SE POARTE ASA ( chiar daca pare ciudat). Te place dar nu e un tip de o relatie lunga. Nu momentan. Acum e bine sa fiti mai mult prieteni.

| Şi_Atât_Andu_1994 a răspuns:

2 lucruri:

1. Poate e baiat cuminte si te iubeste cu adevarat si iti da palme la fund si e fara bun simt din cauza anturajului sa para smecher.

2. Sex, intalnit la copii sub 18 ani.

| CristinaVrajitoarea a răspuns:

Ori te place ori isi bate joc de tine

| rebela97 explică (pentru Iunona):

Va multumesc tuturor pentru sfaturi:*

| mona a răspuns:

Te place