| alexandra_8635 a întrebat:

Sunt in Franta mi-am refacut viata sunt insarcinata in a7a luna sunt fericita, Voi ce credeti a fost o idee buna sa imi refac viata?

Răspuns Câştigător
| KimBianca a răspuns:

Oricine merita o viata fericita asa ca eu consider ca ei facut foarte bine love struck si sa iti traiasca viitorul copilas love struck si sa cresca mare si sanatos :X

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Pff, ce intrebare. Mai sunteti multe de astea? Cum naiba sa fii mama, cand pui intrebari pe astea pe Internet? Nu se leaga un gram de responsabilitate de voi. Ma retrag in munti, imi trag barba si ma autoproclam staret.

| SturmirCloudKeeper a răspuns (pentru Flav):

Barba, munti? Vrei sa fii ca mine?

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Cum poti spune ca esti insarcinata in luna a 7a cand tu in septembrie ai spus ca ti-a murit fetita? care? aveai cumva alta?

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Eu cred ca esti bolnava psihic.
serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu chiar esti fericita?

| koko3475 a răspuns:

Cum Dumnezeu sa intrebi pe un forum daca este ok sa fii fericita? Azi maine intrebi in ce pozitie e bine sa o faci?