| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in mare stres!

Acum 2 saptamani am fost la o fata acasa si ne sarutam. In timpul asta ea m-a masturbat...iar eu eram cu degetul pe la vaginul ei.

Dupa ce mi-a sarit, (pe mana mea, fara sa am vreun contact cu vaginul ei in timpul in care aveam sperma pe mana) m-am dus la baie si m-am spalat pe mana si pe penis cu apa cu presiune si dupa m-am sters.

Dupa ce am revenit langa ea in dormitor ii bagam din nou degetul in vagin(nu foarte adanc).

Intrebarea mea este: E posibil ca ea sa ramana insarcinata?

Help me!

4 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

O sa faca tripleti happy. daca sperma nu a ajuns in vagin, de unde dracu copii?

| corbulalbrosu a răspuns:

Mai baiete, cu ce ar putea ramane gravida, cu degetul? rolling on the floor Esti de-a dreptul penibil.

| SkyPilot a răspuns:

Este cel putin a treia oara cand pui intrebarea asta. Crezi ca s-a schimbat ceva intre timp?

| Ralucamih a răspuns:

Nu,este exclus