| andrei_4419 a întrebat:

Sunt indragostit, dar nu imi dau seama daca si respectiva ma place... fetelor ma puteti ajuta?!

5 răspunsuri:
| cioko19 a răspuns:

Buna @george!

Pai preia initiativa. fa primul pas!

Sfatul meu este ca INCA sa nu ii spui ce simti. ci pe urma. dupa ce va cunoasteti mai bine.

Mult succes :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Priveste-o indelung si mult, fa-o sa observe k e privita.
Complimenteaz-o, cere numarul de telefon, asa sigur isi va da seama k o plac si nu uita, majortatea fetelor asteapta k tu sa faci primul pas.winking. Deci i-ati inima in dinti tine-o strans si du-te la ea si spune-i ce simti happy.

Am incredere in tine k te vei descurca happy sa ma ti la curent cu ce se ntampla. mult succes kisskisskiss

| teutzyk a răspuns:

Mereu fetele asteapta ca baietii sa faca primul pas si cum a zis si the_end cerei numarul de telefon uitate numai la ea si ea o sa remarce ca tu o placi.,

| ioooooooo a răspuns:

Poi pune si tu pe cineva sa-i spuna respectivei fete ca esti atras de ea si asteapta sa vezi daca si ea este la fel

| miky_1817 a răspuns:

Numai tu poti sa stii raspunsul, depinde ce simti din partea ei, ai putea sa afli mai simplu daca ai actiona cumva...