| Violetta1234567 a întrebat:

Cum ma puteti ajuta sa nu mai sufar din iubire? Eu m-am indragostit, si credeam ca si el ma place, dar nu stiu ce sa cred se uita la mine prelung dar nu ma baga in seama de cand a aflat ca-l plac ajutati-ma please.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trece, mergi mai departe fara el.

| Jipa95 a răspuns:

Asculta melodii, in general doctrine ( Rappa ), iti recomand! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu cum ii sad exact asa am patit si eu... Pai incearca sa cunosti alt baiat, plimbati-va pe langa ala... Sau evital, pentru ca va realiza ca ii ceva doara nu-i lovit in debla. Si va veni sa vorbeasca cu tine sa vada care-i baiu laughing)

| IoneeLaaaMaa a răspuns:

Pur si simplu, evita-l, nu te mai gandi la existenata lui, ignora-l. Pune-ti intrebarea asta :,, Daca el nu ma place, eu de ce sa il plac, sa sufar?'' O sa vezi ca sunt baieti care vor da de tine, si te vor iubi cu adevarat.Un baiat trebuie sa iti spuna ca simte pentru tine, nu sa-i spui tu ca il placi! NU ILMAI BAGA IN SEAMA PE ACEL BAIAT, OCUPA-TI TIMPUL CU CEVA UTIL, DECAT SA TE GANDESTI LA EL. FUNDA?:d

| alinutza0408 a răspuns:

Incearca sa iti umplii timpul cu activitati placute:plimbari, excursii cu prietenii, viata e frumoasa, ti-o spune o persoana cu sanse scazute de viata