| StartMe a întrebat:

Sunt indragostit de o fata de acceasi varsta cu mine! Si nu am curajul sa-i spun ca o iubesc In clasele 2-3 mi-a spus ca ma iubeste dar eu am refuzat-o pentru ca mi-a fost prea frica! Acum in clasa a-5-a colegii din clasa ei imi spun ca ma iubeste si din alea dar cand ne vedem intr-o ora diferita nici nu ma baga in seama sadCUm sa o fac sa faca ea pasul catre mine big grin

11 răspunsuri:
| byby_5696 a răspuns:

Doar esti baiat,nu astepta asta de la o fata,normal ca ei ii e frica sa numai fie respinsa inca o data de tine,du-te la ea,stii cum e:"incercarea moarte n-are",si o sa vezi ce raspuns primesti,daca e cel neasteptat renunta, mai sunt fete, poate nu la fel dar mai sunt

| dddyyy a răspuns:

Vrei sa imi spui mie ca tu la 15 ani (nemai spunand ca ai zis ca o iubesti din clasele 2-3) stii ce e aia iubirestraight face
eu la ani tai nici nu stiam ce e aia si cu ce se mananca si voi acum la 11-12 ani iubiti...cred ca nu stiti ce vorbiti

| dddyyy a răspuns:

Scz nu 15 anistraight face 12 happy

| Alphye a răspuns:

Spune-i ce simti. Fii barbat si fa tu primul pas. Daca si ea te place nu ai ce pierde.winking succes

| XXXMony a răspuns:

Ma iti zic eu ce sa faci...mai asteapta vreo 5 ani...auzi la el iubita intr-a cincea(sincera sa fiu si eu am avut iubit intr-a cincea)

| Milly_8051 a răspuns:

Pai saraca este umilita de respingerea ta, normal ca nu te baga in seama. Fetelor le place sa umbli tu dupa ele ...si mult, sa vada ca iti place cu adevarat.Incepe tu cu gesturi mici apoi atentii, etc... Daca iti place de ea nu mai sta pe ganduri, ci incearca sa ii demonstrezi asta.

| cristina99_1779 a răspuns:

Pai nu vrea sa vorbeasca cu tine pentru ca este rusinoasa si ii este frica... daca si tie iti este frica te sfatuiesc sa ii spui cat mai repede ce simti pana nu crede ea ca pe tine nu te intereseaza...dar daca nu vrei sa ii spui in fata vorbeste cu ea pe mess(eu asa am facut)

| ana_7232 a răspuns:

Tu esti baiatul dai batai ai curaj spune-i pur si simplu iar daca nu va accepta tinete dupa ea
! succes!

| puiut_3909 a răspuns:

Incearca se o impresionezi cu ceva...si apoi spune-i ce simti.succes.

| camy20_2141 a răspuns:

Du-te la ea si spune-i adevarul!

| noOnexoxo a răspuns:

Frate, fii indifertent sau ajut-o fai si tu cinste cu un sticksulet o maslinuta fi si tu amabil de exemplu incearca cand mereti amandoi si trebuie sa intrati undeva du-te primul si deschide usa pentru a intra ea prima.Cam atata mi-o venit in minte acumbig grin