| Andreeamaria2106 a întrebat:

Sunt îndrăgostită de doi băieți si am rămas fara niciunul. Desi e greu de crezut, nu a fost din buna mea intentie. Acum vreau sa tin distanță fata de amândoi... Dar de unul din ei chiar nu pot sa stau departe pentru ca sta la 10 metri de mine si il vad in fiecare zi. Am ajuns atât de rau in ultima vreme. Mi se intampla de toate si nu pot sa le dau de capat.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai ajuns asa datorita caracterului tau nestatornic. Inca o data se confirma zicala: cand alergi dupa doi iepuri nu prinzi niciunul. Si ce daca sta langa tine? Fa-ti alt prieten si vei trece mai usor peste asta.

| WaterDrop a răspuns:

Cu siguranta a fost din vina ta.Pe viitor fii si tu mai hotarata si nu vei mai pati asta.

| Andreeamaria2106 explică:

Mi-as gasi alt prieten dar in ultima vreme nu am chef de nimeni. Prefer sa fiu singura.