| anonim_4396 a întrebat:

Sunt indragostita de un baiat care are prietena. dar si eu am prieten, nu pot sa spun ca il iubesc pe prietenul meu, tin la el dar nu ca la inceput si nu e de vina baiat de care sunt indragostita.

Nu stiu ce sa fac, daca nu as fi acceptat sa stau cu baiatul asta de sunt acum, as fi avut cateva sanse la baiatul de care sunt indragostita pentru ca vorbisem sa ne intalnim. dar daca eu mi-am facut prietem. si el si. a a gasit o prietena.

Vreau un sfat ceva as vrea sa pot da timpul inapoi. ce sa fac daca am fost proasta si nu am profitat atunci de situatie?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acum aveti fiecare prieten/a si ce puteti face e sa va despartiti ca tu sa poti fi cu cine vrei.

| ignore a răspuns:

Afla daca o place pe pr lui si daca mais imte ceva pentru tine. si poti fi cu el.

Răspuns utilizator avertizat
| Ionica9119 a răspuns:

Din greseli inveti! Multi am vrea sa dam timpul inapoi, din diferite si numeroase motive. Sfatul meu e sa nu te dai batuta. Eu unul cunosc situatia asta (poate putin mai diferita). O sa vezi, va fi bine!happy