| anonim_4396 a întrebat:

Sunt indragostita de un baiat care are prietena. dar si eu am prieten, nu pot sa spun ca il iubesc pe prietenul meu, tin la el dar nu ca la inceput si nu e de vina baiat de care sunt indragostita.
Nu stiu ce sa fac, daca nu as fi acceptat sa stau cu baiatul asta de sunt acum, as fi avut cateva sanse la baiatul de care sunt indragostita pentru ca vorbisem sa ne intalnim. dar daca eu mi-am facut prietem. si el si. a a gasit o prietena.
Vreau un sfat ceva crying as vrea sa pot da timpul inapoi. ce sa fac daca am fost proasta si nu am profitat atunci de situatie?

1 răspuns:
| andreea_9905 a răspuns:

happyCam greu cu sfaturi din asteasadgandeste-te bine care ar fi mai potrivit! la cine trage inima mai mult la ala du-te...pana nu este prea tarziu sa nu il pierzi de tot, suna-l nu il lasa daca il vrei tu.te pup