| Puffiii a întrebat:

Sunt indragostita de un baiat din clasa... >:"
Cum il fac sa se indragosteasca de mine? big grin
Si cum imi dau seama daca e indragostit?

Răspuns Câştigător
| Aηηy a răspuns:

Buna happy.
Sa iti raspund la prima intrebare. Nu ai cum sa faci pe cineva sa se indragosteasca de tine, dragostea vine din inima si nu cu forta.
Si la a 2-a intrebare: iti dai seama daca este indragostit din comportamentul lui, daca zambeste la tine, te priveste frumos, rade la glumele tale, iti da sfaturi bune, iti face complimente, e cu, capul in nori, atunci cand il intreaba cineva ceva, nu raspunde imediat pentru ca probabil se gandeste la persoana de care este indragostit; se inroseste, vorbeste fara sa gandeasca, nu mai e asa preocupate de scoala si de invatat, petrece foarte mult timp in fata oglinzii, ca sa se faca placut.
:p bafta! inceraca sa vorbesti cu el si sa ii spui ce simti, poate si el simte acelasi lucru dar ii e rusine sa iti spunawinking.

1 răspuns:
| chiury a răspuns:

ca un baiat sa te placa, trebuie sa ii " iesi in cale ", sa stie ca existi, sa faci gesturi care el sa le gaseasca amuzante sau placute pentru el si cat despre cea de a 2 intrebarea asta e usor, cand un baiat place o fata acesta ii da niste semne, si tu trebuie sa le descoperiwinking