| teutzz a întrebat:

Sunt indragostita de un bait care are prietena dar si eu am dar nu mai simt pentruprietenul meu cv...as vrea sa incerc sa il fac pe acel baiat de care m-am indragostit sa se indragosteasca so el de mine ce sa fac

3 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pina acolo despartete de prietenul tau daca nu-l mai placi spune-i ca-l placi si daca nu vrea sa se desparta de prietena lui spune-i sa faceti cv impreuna ca doi prieteni eu asa am facut cu o fata care era cuplata si suntem din ce in ce mai apropiati

| serendipity8300 a răspuns:

In primul rand trebuie sa te desparti de actualul ai grija ca cel pe care il placi sa afle si poate ii spui asa in gluma daca intreaba dc? ca ai facut-o pentru a fi cu el. Si nu uita daca iubesti cu adevarat lupta pentru sentimentale tale.

| teutzz explică (pentru serendipity8300):

Ok.am sa fac asta mersi