| C3safac a întrebat:

Sunt intr-o mare dilema.
Imi place foarte multa o fata, am iesit cu ea o singura data, continuam sa vb la tel, mesaje etc. Ea ar vrea sa mai iesim timpul ei este cam limitat.
Teama mea cea mai mare este sa ii spun cat de mult o plac.
Intrebarea mea este sa ii spun cat de mult o plac sau sa mai astept?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Lasa timiditatea si spune-i fetei ca o placi foarte mult.

| C3safac explică (pentru Emilian65):

Mulțumesc pentru sfat. Asa am facut. A mers prost la inceput dar pana la urma a apreciat sinceritatea.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

"Calitatea" precum si "cantitatea" de dragoste si iubirea se exprima/transmit prin gesturi si manifestari concrete cat mai tandre nu prin cuvinte...sterpe. Invita din nou fata la o plimbare chiar si scurta, dar tine-o cat mai strans de mana, zambeste-i, imbrtiseaza-o fiindca la final s-ar putea sa fii recompensat. Succes!

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Pai ar trebui sa mai iesi cu ea de cateva ori sa o cunosti mai bine si la fel si ea. Dupa ii poti spune ce simti ☺