| Anonimall a întrebat:

Hei TPU
Am o intrebare
Sunt cu o fata de doua saptamani si ne intelegem foarte bine insa doar prin mesaje si la telefon.O singura data am iesit cu ea la intalnire.Stiu ca tine la mine insa nu stiu de ce ma ocoleste cand ii spun sa iesim
Cum sa o fac sa vrea sa iesim mereu si sa tina mult la mine?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tu, acum, nu ai cum rezolva aceasta problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca nu te-ai comportat bine la prima intalnire, incearca sa o inviit sa va plimbati pe langa casa ei, dupa care o intrebi de ce nu vrea sa iesiti la un suc, cati ani aveti?

| adybutterfly a răspuns:

Dovedeste ca vrei, ai vointa? trebuie sa fii unde este ea la momentul cand are nevoie de cineva, by smart

| supremeKNGSS a răspuns:

Fă-o să râdă