| anonim_4396 a întrebat:

Sunt intr-o situatie aiurea. nu am mai avut un prieten de vreo 6 luni si din pacate fostul meu iubit este chiar in clasa cu mine si are si o relatie serioasa, iar eu nici macar o relatie la "caterinca" n-am avut de cand am fost cu el. Noi nu am avut o relatie chiar serioasa, a fost o prietenie foarte buna urmata de o relatie destul de scurta, nu prea a tinut. Desigur, nu mai il plac, doar ma deranjeaza prezenta lui si faptul ca ma evita ca si cand i-as fi facut ceva si mai ales ma enerveaza la culme (!) ca nu am mai fost cu nimeni de atunci, iar el are deja o relatie serioasa.
Stiu, ma consum degeaba ca o proasta... din fericire ma pricep la ascuns sentimentele si in realitate nu se vede ceea ce simt (zic eu).
In curand, cel mai probabil voi avea si eu o relatie, dar nu stiu cum sa scap de aceasta mica obsesie cu fostul. Astept sfaturi. funda

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Buna
Problema ta nu e atat ca nu ai tu relatie. Marea probelma e de ce are el cand nu ai tu?
Treci peste individiile astea inutile si nu te consuma aiurea, nu aduc nimic bun.winking
O zi misto

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mare tragedie ca nu ai o relatie serioasa la 16 ani. hai ba ce naiba...

| darnme a răspuns (pentru suntserios):

De unde stii ca am 16 ani? laughing nu vreau o relatie serioasa si nu sufar de asta (cred ca nu ai inteles bine intrebarea mea), tot ce ma enerveaza e ca el are pe cineva deja si eu nu.

| suntserios a răspuns (pentru darnme):

Pai ai vreau 10 intrebari in care spui ca ai 16 ani.

| darnme a răspuns (pentru suntserios):

Intrebari care trebuie sterse, erau de mai demult. mersi ca mi-ai amintit happy

| suntserios a răspuns (pentru darnme):

3-4 luni nu e asa mult happy tot la 16 ani ai ramas probabil happy

| darnme a răspuns (pentru suntserios):

Nu am zis ca nu mai am 16 ani laughing) nu mi-e rusine cu varsta mea, doar nu ma mai identific cu acele intrebari

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandru4234324 a răspuns:

Fa si tu ca celelalte. Unde scuip eu nu mai calc.Lol

| Cateweline a răspuns:

Ok stiu cum e. Dar daca te enerveaza nu mai vb cu el
sau cand o sa ai iubit fai inciuda... e chiarr tare sa incerci