| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu un baiat mai mic ca mine (el cls 6a, eu a 8-a), stam in localitati diferite dar comunicam foarte mult prin mess si cand nu suntem pe mess atunci prin tel.Noi suntem impreuna de 1 an si mereu ne certam din cauza geloziei dar apoi ne impacam ca nu suportam sa stam despartit.De cand l-am cunoscut el tot jura ca nu o sa ma paraseasca.si chiar asa a fost mereu ma apara si mereu ma face sa ma simt foarte importanta. Credeti ca vom avea o sansa sa ramanem impreuna chiar sa ne si casatorim?

3 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Sincer? Sansele sunt aproape nule.Sunteti inca niste copii, nu stiti tocmai bine ce vreti, iar relatia voastra e mai mult o joaca.Iti schimbi mentalitatea enorm pana la 20 si ceva de ani, cand vine vorba de casatorie.
Eu acum, la 17 ani, aproape 18 nu mai vreau nici un sfert din lucrurile pe care le doream anul trecut, la 16 ani.Te schimbi enorm intr-un an, ce sa mai vorbim de cel putin zece? In plus, acus ajungi tu la liceu si ti se schimba radical mentalitatea.

| Alișa00000000000 a răspuns:

Doamne,fata mea...tu cand o`i fi mai mare o sa te confune lumea ca masarolling on the floor))))))

| GoLeZ a răspuns:

Sa va casatoriti?laughing) tu glumesti nu?
hai las-o` asa