| LoL a întrebat:

Sunt intr-o situatie DELICATA...eu plac un baiat si el a fost impreuna cu cea mai buna prietena a mea si acum in clasa a 6 a s-au despartit eu il plac deci il iubesc cuvintele nu cred ca pot descrie ce simt dar sinccer am incercat de multe ori sa i spun ce simt dar nu pot.eu nu sunt tocmai fata draguta timida cuminte care eram in clasa a 3 a acu sunt opusul si nu stiu ce sa fac cu fiecare lacrima pe care o vars simt ca trebuie sa i spun dar nu pot ma blochez si sunt tare confuza...eu sunt mai plinutza si doar un singur baiat m a placut asa cum sunt in clasa a 3-a(stiu cam copilaresc) dar ne am despartit in clasa a 4-a si el se comporta cu mine asa cum se comporta cu colega lui de banca pe care nu prea o suporta cineva l-a intrebat ce simte pentru mine iar el a raspuns cu ezitare NIMIC
Va rog ajutati-ma ma simt confuza, nu stiu ce sa fac ce sa zic...

Răspuns Câştigător
| Fresh a răspuns:

Poi daca zici ca esti putin plinuta... apuca-te de un sport si incearca sa-ti faci o schimbare de look mai marfa si o schimbare de comportament ...sa devii mai de gasca si o sa vezi ca incetul cu incetul o sa se apropie mai mult de tine.ai incredere in mine tongue
succes tongue

2 răspunsuri:
| Jack a răspuns:

Cica "il iubesc cuvintele nu cred ca pot descrie ce simt " mai fetito lasa visele astea de desene animate, esti cls a3a fetito tu habar nu ai ce inseamna sa iubesti pe cineva tongue tinerii din ziua de azi asa dramatizeaza orice laughing))))))) sa fim seriosi, ti-au venit si tie fluturasii vai esti indragostita si acum incepi sa visezi happy da cei drept asa se invata de la varsta fragedalaughing)! Da nu mai zi ca il iubesti si figuri terog eu laughing ca numa faci lumea sa radalaughing si ca, nu poti exprima in cuvinte ceea ce simnti tongue rolling on the floor nu te mai uita la telenovele laughing serios acum ce poate simti o fetita de cls 3 4 care o dat 2 3 pupici unui baiathee hee nu vreau sa fiu rau (din pacate sunt laughing )! Bafta la pupacealabatting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashes sper sa va casatoritzi intr-o zi :X:X:X!rolling on the floor

| LoL explică:

Jack vezi ca s a 6 a spre a 7 a deci nu ma fa tu cochil de cls a 3 a