| Sara2 a întrebat:

Sunt intr-o situatie f tensionata, credeti ca pot fi insarcinata daca el a atins prezervativul de varful penisului apoi l-a intors invers ca invers trebuia si apoi l-a rulat si am avut contact sexual cu acel prezervativ? vreau sa ma despart de el si inainte as vrea sa striu sigur daca sunt sau nu, stau in f mare stres menstruatia mi-a venit dar m-a tinut 5 zile, inainte ma tinea 7 sad

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu esti insarcinata. De ce nu te duci la ginecolog o data ca sa scapi de stres?

| gigiro a răspuns:

Daca a ejaculat inainte, e posibil.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Daca ti-a venit menstruatia nu esti insarcinata. stai linistita.

daniela
| daniela a răspuns:

Draga mea daca ai avut ciclu normal chiar daca a tinut doar 5 zile sanse minime sa fi insarcinata. Fa totusi un test barza

| hamsterx a răspuns:

Daca nu "si-a dat drumu" in momentul acela nu esti insarcinata clar, mai ales ca ti-a venit si menstruatia deci poti sta linistita zic eubatting eyelashes

| amenajaritv a răspuns:

Nope, your're not. A venit menstruatia, e ok. Si vrei sa te desparti de el doar pentru. asta?