| Tofeni a întrebat:

Sunt intr-o situtie naspa.Imi place de o fata, dar ea umbla cu un prieten, in ultimul timp am vb cu ia mult, as putea sa o fac sa se desparta de prieten, dar nu stiu daca se va supara prietenu pe mine... el este foarteplin de sine... voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Dav7id a răspuns:

Eu am lasat-o sa se duca si imi place si mie de ea dar ce sa ii fac.Ea face ce vrea, eu incerc sa-mi vad de viata mea.E oribil, enervant mai ales cand o vad ca rade cu el si acum nu mult timp imi spunea ca branza salam si praz si acum...Eu iti recomand sa te dai deoparte poate iesi mai rau de atat si sa o faca si pe ea sa se intoarca impotriva ta.Salut Tofeni

6 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Şi de ce mai stai pe gânduri?
Ai de gând să o laşi pe mîna unui asemenea specimen?
Tu o placi pe ea şi asta-i tot ce trebuie să conteze.
Dar asigură-te că fata merită un asemenea efort din partea ta.
Şi spune ce simţi, fără implicaţii sau constrângeri.
Ce-ţi pasă ţie de lume?
Fiecare este liber să vadă şi să creadă ce vrea.
Este mai importantă fericirea ta, decât părerea altora.

Răspuns utilizator avertizat
| Tofeni explică:

Nu e poblema cu fata e faza cu prietenu e foarte foarte plin de sine

| Tofeni explică:

Si eu m-am gandit sa astept sa se desparte ei big grin

| Tofeni explică:

Ok mersi mult de tot

| osutavirgulanoua a răspuns:

O lasi in pace sa aleaga ce vrea ea, nu te baga la faze de-astea... Crede-ma e foaaaarte naspa. Daca e cu el nu incerca sa ii desparti sau ceva. El a fost primul, lasa-l. Eventual daca se desparte de el baga-te, altfel NU! vorbesc serios