| Bombonella a întrebat:

Sunt la colegiu,si sunt innebunita de un baiat din grupa mea, este super mega dragut.Mereu imi zimbeste, se uita la mine,cind sunt trista ma intreba de ce,glumeste frumos pe seama mea, cind sunt la tabla incearca sa-mi repete ceea ce zic sau scriu.Cum credeti lui ii place de mine? Si doresc un sfat: doresc sa stau mai mult impreuna cu el dar el sta mereu cu prietenul lui care la rindul lui ii place sa ma abordeze, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Nimic, esti destul de mare sa intelegi ca el ar trebui sa faca ceva, asta daca cumva este interesat. Tu nu ar trebui decat sa apelezi la inteligenta feminina, astfel incat el sa-si dea seama ca tu esti o pasare rara.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sa mergi mai departe.
Incearcasa interactionezi mai mult cu el, discuta cu el, baga-te in seama.
Te pup!

| vampir004 a răspuns:

Pai, spune-i ca-l placi

| Bombonella explică (pentru vampir004):

Eh nu cum sa-i spun ca-l plac...am dat-o odata in bara cind eram mai mica si acum imi este frica de un refuz, astept ca el sa faca primul pas...