| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti dai seama daca o persoana te palace? Intotimpul cind merg pe lingaa el se uita in ochi si uneori zimbeste Se saluta mereu Cum credeti simte ceva pentru mine sau nu?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunt sigura ca simte ceva pentru tine, daca nu era asa nici macar nu se uita la tine

| Snejok a răspuns (pentru mona):

Waw aceasta si am vrut sa aud, dar nushtiu daca este chiar asa, daca simtea ceva cred ca se apropia

| mona a răspuns (pentru Snejok):

De placut sunt sigura ca te place dar poate nu e asa de indraznet baiatul, da-i un pic de atentie...

| Snejok a răspuns (pentru mona):

Nu, indrazneala are destula, crede-ma
eu sunt putin mai timida si asta cred ca-i problema

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Este o diferenta a te place ca prieten, amic si a te place efectiv. Eu inainte cand eram mai tanar testam cu mana, adica luam mana persoanei respective in mana mea si daca nu si-o retragea imediat era clar ca ma place, daca si-o retragea sad era clar ca nu.
Depinde uneori cand stam de vorba cu o persoana putem avea impresia ca ne place desi nu este neaparat asa.

| pLeX a răspuns:

Poti incerca...n-ai nimic de pierdut

| Snejok a răspuns (pentru pLeX):

Nu pre imi ajunge curaj))))

| pLeX a răspuns (pentru Snejok):

Dc n-ai avea curaj? musca?laughing

lasa aici pe site fricile si mai scapa-i cate un pupic pe obraz, mai ia-l de mana....si neaparat- zambeste mereu happy

succes si sa fiti fericiti!

| Snejok a răspuns (pentru pLeX):

Am sa incerkbig grin
mersi

| pLeX a răspuns (pentru Snejok):

Cp. happy nu uita sa lasi aici emotiile :p