| Xutsa a întrebat:

Sunt o fata de 21 ani si am o relatie cu un baiat de 18 ani, sunt cu el de aproape 3 ani, totul este perfect chiar si in viata intima insa un singur lucru ma sperie, el imi mai cere uneori sa facem sex anal, am incercat de 2-3 ori insa nu-mi pot explica de ce mereu la nici un minut de acest act ajung sa elimin materia fecala, imi e jena cu aceasta situatie, si imi e frica de ceea ce crede el. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Anca a răspuns:

Fa-ti o clisma inainte. Vezi ca in farmacii gasesti un dispozitiv special din plastic, cu capacitate de 1 l, daca nu ma insel.
Bagi apai calduta ( nu fierbinte ), poti chiar si ceai de musetel, si folosind furtunul atasat la dispozitiv, pe care il introduci stii tu unde...dai drumul la robinetul pe care il are aparatul, lasi cam jumatate din cantitatea de apa sa intre, si stai asa cat te poti tine de mult. Repeta operatiunea pana nu mai iese nimic...stii tu ce! tongue

5 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Mai oameni buni. Fata ne-a intrebat cum sa faca sa fie ok sexul anal. Nu ne-a cerut parerea daca e un lucru bun sau rau!

Cel mai rau lucru din lume este sa primesti sfaturi atunci cand nu le ceri!

| Narcis2007 a răspuns:

Cum am mai spus...sexu anal e o prostie

| Narcis2007 a răspuns:

Daca e asa inseamna ca pe tine teo dat afara pe gura

| Str8_8407 a răspuns:

Poti continua asa si dupa cativa ani vei avea nevoie de dop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anca are foarte mare dreptate, merita premiata
narcis 2007, daca aflii ca mama ta te-a nascut pe anus ce te faci?