| Antonia000005 a întrebat:

Scuzati întrebarea. Înainte de a face sex trebuie ca noi fetele sa mergem neaparat sa facem lipsa mare? Dar nu cred ca ar simti partenerul materia fecala si e rusine. Si daca as fi luată pe nepusă masa mie imi este frica sa nu cumva sa simtă partenerul materia fecala pentru ca peretii vaginului sunt subtiri si se simte ca este ceva dincolo. Ce as putea sa fac? Este în regulă? Sper sa ma înțelegeți

8 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Dedic aceasta intrebare pentru toti utilizatorii care credeau ca le-au citit pe toate.

| Sofer a răspuns:

Este in regula.

| Hammurabi a răspuns:

Troll.

| Antonia000005 explică (pentru Hammurabi):

Era doar o simpla intrebare geniule. E normal sa am nelamuriri si întrebări ca fată. Cu ce greșesc aici?

| Hammurabi a răspuns (pentru Antonia000005):

Scuze, a fost o greșeală.
Troll stupid.

(dacă ai fi fată, n-ai pune o asemenea idioțenie de întrebare.
fetele își cunosc bine fiziologia)

| Antonia000005 explică (pentru Hammurabi):

Tocmai de aceea pentru ca mi-o cunosc si observ cum se simte mai am si nelămuriri. Cand o sa ma cunoști personal atunci poti sa ma judeci. Recitește întrebarea

| Hammurabi a răspuns (pentru Antonia000005):

Ok. Îți răspund.
Niciodată un băiat/bărbat nu va putea simți cu penisul "conformația" exactă a vaginului tău în afara celor două caracteristici principale - îngust (strâmt)/larg și scurt/adânc.
Ceea ce spui tu, chiar dacă un medic ar putea simți la un consult ginecologic (sau simți tu la palpare manuală), un băiat/bărbat nu va putea "identifica" cu penisul în timpul actului sexual, situația respectivă.

| Antonia000005 explică:

Ce nesimtit esti. Dacă nu iti convine taci si nu comenta rautacios la întrebările altora.