| CrazyUserAnonima a întrebat:

Sunt obsedata de filmele porno, oare dc?

mereu ma uit, cateodata impreuna cu prietenul meu, si ne atingem pe picior, ptc. n excitam, si am facut petting, oare daca am facut, mai sunt virgina?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Esti curioasa si vrei sa vezi cum se face, sa inveti pozitii, etc. e destul de explicabil, poate iti place sa te si exciti...
Se poate dezvirgina si cu degetul! Daca te uiti cu o oglinda, asezata in fund, si stii ce trebuie sa vezi, ai sa te convingi daca si ce mai esti! Sa te speli bine pe maini inainte!

10 răspunsuri:
| Ирина19 a răspuns:

Pur si simplu iti place, iti place sa fii excitata, daca mai esti virgina depinde:daca ti-a bagat degetul si ti-a curs sange atunci nu mai esti, in caz contrar poti sa stai linistita happy

| llllllllllll a răspuns:

Virgina te vei numi, pana in momentul in care vei fi penetrata. Adica, intretinand un contact sexual. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| cryss_6160 a răspuns:

Daca ai facut doar petting fara penetrare da, mai esti canca virgina... iar despre filme depinde cati ani aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imaginatia are si ea rostul ei, dar in exces se pierde starea de fapt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

raised eyebrows happy dios mi-a. daca ti-a bagat-o de tot nu mai esti! scurt pe 2winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@adiadr, sau da cum zici tu laughing

| Gabi_Manu_1983 a răspuns:

Http://www.filmeporno-xxx.xxx/ poti gasi aici filme care sa te ajute sa treci peste

| yumi447 a răspuns:

Ei bine eu am aceeasi problema, si eu as zice ca doar imi place si sunt curioasa, la fel ca tine