| Ella_8869 a întrebat:

Sunt prietena cu un baiat, si il plac dar el nu stie si ma inteleg foarte bine cu el.Mereu am vorbit cu el al caterinca, tot ce vorbeam era sa facem misto de toti si chiar unul de altul. vorbeam cu " vtm " si chestii de genu. Una dintre prietenele mele cele mai bune care este prietena cea mai buna a lui mi-a zis ca el a inceput sa planga.Pentru ca, cu o seara inainte m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si i-am zis ca ma gandesc pana a doua zi si cand i-am zis ca vreau sa fiu cu el, mi-a zis " imi pare rau, dar acum numai vreau eu...ca poate iti bati joc de mine". Fata asta mi-a zis sa-i mai acord o sansa, sa fim impreuna insa eu chiar nu stiu daca el isi bate joc de mine sau nuhappyMultumesc:*DAU FUNDAAAA.

Răspuns Câştigător
| Andreeaa19 a răspuns:

Pai in primul rand "ceau". Numele meu este Alexandra, si eu m-am confruntat cu o asemenea problema, si inca sunt impreuna cu persoana care credeam ca isi bate joc.Ar trebui sa mergi la el si sa vorbiti face to face(fata in fata), poti saa zici ca tuh ai vrea o relatie cu el, dar una serioasa din punct de vedere moral.Si mai trebuie sa specifici faptul ca nu vrei sa isi bata joc, iar daca zice da, tuh poti sa il intrebi daca el chiar vorbeste serios si poate el chiar tine la tine.Dar trebuie si tuh sa ii dovedesti ca nu iti bati joc.sau puteti juca adevar sau provokare si poti sa ii spui prietenei tale sa iti puna provokare sa il saruti sau invers si atunci poate inflori o relatie. Stati si comunikati, dar vreau sa iti spun daca o sa fiti impreuna sa nu pui suflet din prima lasa sa treaca macar 2 saptamani, sa vezi ce pers e. Sper ca te-am ajutat,:*bye

2 răspunsuri:
| Andreeaa19 a răspuns:

Ms:*...daca vrei sa imi lasi id tau...sa imi spui cum au decurs lucrurilebatting eyelashes:d

| Madalimian a răspuns:

Posibil sa fie foarte sensibil si de'asta nu a mai vrut el peste o zi. Tu il cunosti mai bine deci, iti poti da seama daca e sensibil sau face o gluma proasta. Toate cele bune :-)