| elena1020 a întrebat:

Sunt prietena de vreo cativa ani cu un baiat care este si colegul meu e banca de vreo 2 ani. Si mie tot mi-a placut de el pe parcursul anilor, dar se tine dupa vreo 2 colege si a fost cu una din ele 10 zile acum vreo doua luni. El sufera destul de tare dupa ea. Acum doua saptamani am vorbit cu el si a zis ca ar vrea sa ma sarute si a facut-o. Dar acum nimic nu mai e la fel. Abia mai vorbeste cu mine, ma ignora la scoala. Ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Poate este timid din cauza sarutului.
Daca e mergeti undeva si vorbiti deschis!

| crissa20 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...e foarte urata situatia. ai putea sa vorbesti cu el si sa-l intrebi de ce se poarta asa bafta

| Mariusz7 a răspuns:

Asta inseamna ca te place sau si-a dat seama ca a fost o greseala.

| elena1020 explică:

Chestia e ca imediat dupa ce ne-am sarutat a zis ca ar vrea sa o mai faca. si dupa a inceput sa nu ma mai bage in seama