| anonima2617181 a întrebat:

Sunt sanse sa ramai insarcinata daca in ziua ovulatiei, partenerul ti-a introdus degetele in vagin dupa ce si-a pus mana pe penis, care avea lichid preejaculator si ultima data cand a ejaculat a fost acum o zi? Precizez ca a urinat de atunci.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu există nici o șansă

| Violleta2022 a răspuns:

O sarcina se poate produce numai prin contact sexual cu un penis, cand fata este in perioada fertila.
Nu se pot produce sarcini cu degetele, perdelele, prin chiloti si alte obiecte introduse.

| Emilian65 a răspuns:

In situatia in care a urinat de mai multe ori dupa masturbare, nu este posibil sa ramai gravida.

| Floridori a răspuns:

Daca totul s-a desfasurat fix cum ai descris, el ejaculand cu o zi in urma si urinand (evident), nu exista sanse.
Numai bine!

| CIaudiu a răspuns:

Exista sanse, insa foarte mici.