| Laalla a întrebat:

Buna ziua! Se poate sa rămâi însărcinată dacă ti-ai băgat degetele murdare de lichid preejaculator in vagin?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da daca le bagi in nas

Răspuns utilizator avertizat
| Anuskaa a răspuns:

De ce iti bagi degetele cu lichid in vagin? Vrei sa ramai gravida? Mai era una pe aici care facea exprimentul asta, dar ea baga sperma din prezervativ. Unde a ajuns lumea asta, ce o sa faca fetitele care acum au 1 an, doi, peste 10 ani, ce o sa bage in vagin?

| CristianPetre2002 a răspuns:

Lol ce i cu voi ma fetelor mai era una care a spus ca ejaculase fratisu pe un servetel si s-a sters cu el la vagin happy