prfml
| prfml a întrebat:

Sunt sigur ca unora vi s-a intamplat sa va placa de cineva in mod deosebit de pe acest site, intrebarea mea este i-ati citit toate raspunsurile sau toate intrebarile, chiar daca erau enorm de multe?

24 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

@furni are dreptate. vreo 3-4000 asa.batting eyelashes
Mi s-a intamplat sa admir, sa stimez, sa ma intereseze multi useri... dar, mai sunt si egoista. Doar n-o sa-mi pierd vremea sa cauta ce-a scris "cutarescu" Daca dau din intamplare. Citesc cu mare interes, dar asa... nu.

| madalicious a răspuns:

Inca nu mi-a ajuns niciunul la inima asa tare incat sa ii citesc toate raspunsurile! sincer nici nu as face`o. l`as intreba pe el/ealaughing)

| Linda a răspuns:

Daca imi place un raspuns pe care il da cineva, mai citesc si alte raspunsuri care le-a dat, ca poate aflu lucruri folositoare. De ex Hep-Hap, Maria. Sau daca imi solicita cineva sa-mi fie prieten, si atunci mai uit. Dar nu toate, cel mult 20, 30

| marsy a răspuns:

Da. imi palc mai multi usheri. dar nu m-am uitat la intrebarile postate de ei. insa la rs da.

| LuS[z] a răspuns:

Nu din pacate nu dar n-are rost pentru ca oricum persoana aceea nu va afla niciodata ca am o simpatie fata de ea,...crying

| arysa a răspuns:

Sunt cateva persoane care-mi plac prin modul in care raspund si le-am mai citit din raspunsuri dar nu pe toate.

| r8driver a răspuns:

Poate sa-ti placa de o persoana an mod deosebit fara sa o vezi?

| nutzu' a răspuns:

Poate s-a intamplat asta odata(da, s-a intamplat)...si acum stiu totul despre aceea persoana...

prfml
| prfml explică:

Eu unul daca chiar imi place de cineva in mod deosebit pot fi si 3000 de raspunsuri, nu conteaza timpul in care le citesc ca poate sunt mai ocupat conteaza sa stiu ce ii place, imi place sa fac surprize.

| Gabry a răspuns:

Cu doua persoane. Dar nu am citit chiar toate raspunsurile, mai curioasa am fost sa citesc primele lor raspunsuri.In rest, descopar in viitor (de fapt am si descoperit).

| Elly4all a răspuns:

Pot sa spun ca am multe simpatii pe site, unii mai draguti si amabili decat altii, da am avut si persoane pe care le'am urmarit u atentie toate miscarile, fie ca erau amuzanti, draguti sau inteligenti, dar nu am citi toate raspunsurile imi era prea lenelaughing, intrebarile poate... dar nu dau numebig grin

| c0rn3l1uss a răspuns:

Nu! Daca are 2000 de raspunsuri ...nu ma pun sa le citesclaughing
x_X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mi-ar placea cineva sigur ca as urmari cu interes subiectele lui, as dori sa stiu cat mai multe despre el din postari, as dori sa vad cum reactioneaza (scris ) la haz, la stupid, la seriozitate, mi-as face o idee despre un eventual prieten.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa citesc toate raspunsurile? pai nu mai bine descopar ce fel de persoana e pe parcurs? plictisitor asa, sti deja la ce sa te astepti de la persoana respectiva, sti ce raspunsuri iti va da... yak

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident. Îmi place foarte mult și îi citesc întrebările și răspunsurile zilnic. Îl cheamă LUCHASS.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca in proportie de 90%... asta ar fi un procent rezonabil zic eu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elly4all, trebuie sa dai nume, altfel nu se pune big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti-as spune ca sunt si foarte multe raspunsuri si intrebari... -si, da, toate - ai spune ca sunt nebuna! tongue
Sau cititor inrait!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taly, neh... eu?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place enorm de un user. Si, da, i-am citit toate postarile. Nu sunt atat de multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, Cami. Are 484 de raspunsuri si 51 de intrebari. Pot citi mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@furni-nu-i asa ca-i genial? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Enigma, bine ca din nou le stii tu pe toate si, in plus, ma si deconspiri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a intamplat intr-adevar sa imi placa raspunsurile date de un anumit utilizator (ea stie dar refuza sa imi raspunda la PM laughing) ), dar nu am stat sa i le citesc p toate. Ci doar p cele pe care le intalneam intamplator la navigarea pe site. Cred ca ar trebui sa fi un pic "psihopat" big grin sa citesti peste 2000 de raspunsuri. laughing))