| alexaalexandra a întrebat:

(sunt slaba)am aprox 40 de kg si din cauza asta poate nu ma plac baietii. ce credeti? pentru ca pana acum n`am avut niciun prieten

19 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu conteaza greutatea cat conteaza personalitatea!

| Sice a răspuns:

Faza cu ''daca ma place ma place asa cum is'' e o mare prostie fetelor. Daca tu esti de 70 de puncte insa potentialu tau e mare si poti fi de 100 de ce sa nu fii? Putin interes si munca v-ar ajuta sa ajungeti mult mai departe.Cat despre kilogramele tale, daca vrei parerea mea personala esti mult prea slaba! insa, nu dispera sunt baieti carora le plac fetele mai slabute ca si tine! Succes!

| Sice a răspuns:

Foarte adevarat ce spui tu Locre. Daca stau sa o iau dupa minte, fetele mai putin frumoase sunt mult mai destepte decat cele frumoase, si prin asta nu zic ca cele frumoase is proaste ci ca ar avea un potential mult mai mare daca nu s-ar folosi de frumusetea pe care o au pentru a trece de unele obstacole.Si aici vorbesc in general pentru ca intotdeauna vor fi si exceptii.Insa dupa cum se poate citi din intrebarea alexandrei subiectu este greutatea si nu creierul. Iar partea cu ''esti prea slaba'' a fost doar o opinie personala neavand scopul de a te jigni ci doar de a-ti da un raspuns sincer din punctul de vedere al unui baiat.

| selfish lover. a răspuns:

Nu cred ca asta este problema...si eu am 40 de kg si destui baieti ma plac in ciuda faptului ca sunt slaba...acum depinde si ce inaltime ai. oricum niciodata nu e prea tarziu, deci nu iti fa griji pentru ca o sa ai timp sa ai prieten happy

| selfish lover. a răspuns:

Eu am 1. 62 happy, deci nu ar fi asta o problema prea mare...fiecare persoana se remarca si prin alte lucruri, nu numai fizicul conteaza. Poti sa atragi un baiat prin comportament, gandire, etc. desi in ziua de azi cam greu sa gasesti baieti carora sa nu le prea pese de aspectul fizic.

| NoName0011 a răspuns:

Toate la timpul lorhappy, dar spune-ne si noua cati ani ai?happy.

| Яùxsi a răspuns:

Si ce daca esti slaba?! si eu sunthee hee daca un baiat te place, ar trebui sa te placa asa cum esti happy Aaa si apropo. parca e mai bine asa decat sa ai 1oo de kile` big grin

| Boo a răspuns:

Depinde si de felul tau de a fi

| alexaalexandra explică:

Inaltime 1. 60 cam asathinking 1. 61 tongue

| Zambete89 a răspuns:

Ehe eu am 1 59, 42 kg`winking si arat destul de bine, cred ca si tu arati la fel ce naiba, nu te mai autocriticawinking

| oleee a răspuns:

Daca ai mai mult de 1. 55 inaltime e o problemalaughing eu zic sa te mai ingrasi putin si faci un sport ca sa iti modelezi corpul frumoswinking

| Locre a răspuns:

Depinde ce varsta ai.
Si in primul rand ei trebuie sa te placa pentru ceea ce esti, nu pentru infatisarea sau kilogramele pe care le aihee hee

| Locre a răspuns:

Furbo, trebuie` sa ai si putin creierhee hee
Asta e prostia din ziua de azi ca toti se iau dupa cum arati... poate nu esti perfecta ca nimeni nu e, dar esti mai buna ca ei prin felul tau de a fi, cum gandesti, cum te comporti si asta e foarte important fiindca degeaba dai pe afara cu frumusetea ta "naturala" daca n-ai toate astea.

| Locre a răspuns:

Ok, am deviat putin de la subiect...hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intrebare cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da alexandra eu te plac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac fetele slabute big grin
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt in situatia ta. am 13 ani 1, 57 si 38 kg sad. nu am avut prieten si nici acum nu se inghesuie nimeni

| florentina_8591 a răspuns:

Mananca mai mult si da motive baietilor sa te placa