| anonim_4396 a întrebat:

Sunt tare ingrijorata! cu iubitul meu pana acum numa prin petting "am facut sex" avand in vedere ca sunt virgina daca ma mai pot numi asa (in fine). Problema e urmatoarea: el este cam dur si chiar daca uneori gasesc placere in durerea in care-mi provoaca totusi seara trecuta s-a umplut paharul. Am inceput sa sangerez dupa dar nu chiar cu sange ci ceva lichid cu putin sange imi curge din vagin si nu s-a oprit pana acum. Mi-e frica. Chiar daca i-am zis sa ma lese in pace el tot insista si m-a prins de maini si n-aveam cum sa-l opresc. Ma gandesc ca atat de tare a facut incat m-a zgariat acolo inauntru sau nu stiu. Nu-mi dau seama de ce imi curge acest lichid usor rosiatic din vagin. Si problema e ca aseara dupa ce-am terminat am zis ca seara asta o sa-l las sa ma penetreze normal. Dar acum nu stiu cum sa-i zic ca totusi nu mai vreau. Va rog dati-mi ceva sfat.

Răspuns Câştigător
| Violente a răspuns:

Toți se dau perfecți dar nu au trecut nici prin cea mai mică joacă, sunt în stare să dea sfaturi din reviste "BRAVO" citite și din umflarea prezervativelor, dar nu știu ce înseamnă emoții, griji si probleme. Las-o pe Roxana, ea are parteneri de viață cu penisul de circa 25 CM și atatea degete atatea BMW-uri, o recomandă poza de profil.

Nu mai da atenție răutăților și despre ceea ce spune "FetitzaCuOchiAlbastri" este sangerarea de nidatie care are loc dupa 6-8 zile de la concepție și prezintă implantarea oului în uter, multe femei consideră aceste sangerări datorată spargerea unor vase de sange cu o ușoară perioadă menstruală, la tine nu este cazul.

18 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și totuși ești în Săptămâna Mare, chair nu te poți abține?
Stai cu el sau ce?
Ai nevoie de un control ginecologic, poate fi deflorare, rană pe colul uterin, etc.
Nu mai accepta brutalitatea!
Ai grijă de tine.
Pa, pa.

| tubica a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Stiu ca e Saptamana Mare...dar faza e ca numai acum putem fi impreuna pentru ca stam la camin la facultate amandoi si altadata nu putem deoarece colegii nostri de camera o sa vina inapoi dupa vacanta.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și totuși ești în Săptămâna Mare, chiar nu te poți abține?
Stai cu el sau ce?
Ai nevoie de un control ginecologic, poate fi deflorare, rană pe colul uterin, infecție, etc.
Nu mai accepta brutalitatea!
Ai grijă de tine.
Pa, pa.

| Roxana121 a răspuns:

Of of fo mai fetelor.
Ce dracu mai stai cu ciobanu ala care te apuca de mana si te forteaza, fara ca tu sa-ti doresti sa continui.
Lasal dracului si vezi-ti de treaba.
Referitor la virsta ta vred ca ne amagesti pe toti aici, la sigur ai 16-17 ai sau poate si mai putin.
Ptr ca daca aveai 20 de ani, nu mai punea-i intrebarea asta, mergeai direct la un control ginecologic.
In camie se petrece toata harmasareala si lipsa de igiena.
Vei mai lua si o boala de acolo.
La ce va ginditi cind alegeti un partener de sex? nustiu...eu nici de vorba nu as sta cu astfel de individ.

| tubica a răspuns (pentru Roxana121):

Tare sigura esti pe tine dupa cum vad dar habar n-ai tu de viata mea. Am 20 de ani chiar daca nu-ti vine sa crezi. Si sa nu crezi ca viata merge chiar asa de usor: ca ma duc la ginecolog si treaba-i rezolvata. Nu toata lumea are bani de consultatii, mai ales daca esti student fara servici. Si chiar nu voiam sa ma duc imediat la doctor pentru niste scurgeri suspecte care poate se vindeca peste cateva zile. Iar prietenul meu nu e un violator numa poate ar trebui sa-i spun sa ma ia mai usor. Atata tot. Nu-i chiar asa cum iti imaginezi la prima vedere...

| tubica a răspuns (pentru Violente):

Multumesc pentru incurajari Draggos. Pana la urma mi-a trecut. Cred ca ori s-a rupt himenul ori ceva vas de sange s-a spart. Aseara am facut dragoste normal, bineinteles protejat, si nu s-a intamplat nimic rau, nicio durere, nicio sangerare. Deci sunt usurata. Multumesc pentru interes si iti si acord Funditawinking

| Violente a răspuns (pentru tubica):

Mă bucur că ești bine și grjiă cu sexul! PROTEJEAZĂ-TE!
Mulțumesc pentru fundiță, oricand te pot ajuta, cu ce pot.

| Roxana121 a răspuns (pentru Violente):

In primul rind, fiecare se da aici cu parerea, in al doilea rind, nu ma cunosti si nu poti vorbi despre viata mea personala.
Bucurate ca pe baza mea, si cealalta fata care ai comentat-o tu, ai primit funda...LOL

| Violente a răspuns (pentru tubica):

Toți se dau perfecți dar nu au trecut nici prin cea mai mică joacă, sunt în stare să dea sfaturi din reviste "BRAVO" citite și din umflarea prezervativelor, dar nu știu ce înseamnă emoții, griji si probleme. Las-o pe Roxana, ea are parteneri de viață cu penisul de circa 25 CM și atatea degete atatea BMW-uri, o recomandă poza de profil.

Nu mai da atenție răutăților și despre ceea ce spune "FetitzaCuOchiAlbastri" este sangerarea de nidatie care are loc dupa 6-8 zile de la concepție și prezintă implantarea oului în uter, multe femei consideră aceste sangerări datorată spargerea unor vase de sange cu o ușoară perioadă menstruală, la tine nu este cazul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul petting nu presupune penetrare de niciun fel deci cum sa te zgaraie?

in al doilea rand daca nu stie sa se comporte ii tai portia si gata ca doar nu esti sluga lui

| tubica a răspuns (pentru suntserios):

Pai daca are unghiile mai mari e posibil sa ma zgarie...eu la asta m-am referit.

| Violente a răspuns:

Cați ani ai?
Cine știe, poate o fi menstruație.
De cat timp te ține această sangerare?

| tubica a răspuns (pentru Violente):

In cateva zile fac 20. Suntem la facultate amandoi si stam in camin. Nu e menstruatie pentru ca am avut acum o 2 saptamani si nu e sange ci ceva scurgere rosu-maronie de culoare deschisa. De azi noapte tine chestia asta.

| Violente a răspuns (pentru tubica):

Probabil ce cauză a dezvirginării sau posibile scurgeri ovulatorii.
Dacă ele se mențin mai mult de două-trei zile fugi repede la ginecolog.

| 26Geo a răspuns:

Mda,nu inteleg chestia asta cu petting, nu cred ca o sa o inteleg vreodata.De ce ai recurs la asa ceva daca esti virgina? Daca tu ai vazut ca el a devenit agresiv cu tine, de ce ai zis ca vrei sa te penetreze normal? Stii ca prin gestul lui prostesc da de inteles ca se joaca cu tine si nu vrea mai mult decat aventuri cu tine? Nu-ti pierde vremea cu un idiot, cauta-ti pe altcineva.Nu face un gest care ar putea sa te afecteze pe viitor.In loc sa te duci sa faci o prostie diseara, mai bine ii spui ca rupi relatia si gata.Cat despre acea scurgere, ar fi bine sa te duci la doctor.S-ar putea sa te fi maltratat, sa-ti fi facut rana si din cauza asta sa ai acele scurgeri.Stiu pe cineva care a patit asta si de aceea iti zic, du-te la doctor si vezi ce e, poate iti da un tratament.Cauta pe altcineva sa te merite, nu pe cineva sa-si bata joc de tine! Bafta

| Eusebiu_Victor_1987 a răspuns:

Brutalitate+petting+masturbare...prietenul tau sufera la capitolul "capacitati mintale", ii lipsesc 2-3suruburi. Daca el stie ca esti virgina si face din astea, e clar, habar nu are ce inseamna asta pentru tine. Si ca sa vezi ce destept is, in maxim 3luni dupa ce se satura de vaginul tau, o sa apari pe-aici si o sa ne zici ca te-ai despartit de elhappy.
Sfat : da-i pace si desparte-te de el pana nu e prea tarziu!

| FetitzaCuOchiAlbastrii a răspuns:

Un lichid rosiatic inseamna gravida citeste intereseaza-te cam asa e at cand curge rosiatic.Despartate de el nu e de nasul tau daca tu nu vrei si el te obliga

| PisicelRawwr a răspuns:

E ceva normal ce ti s-a intamplat tie, nu-ti fa grij!
Cat despre iubitul tau, poti sa-i spui ca daca nu vrea sa te lase mai usor, sa-si puna pofta-n cui.

| PrietenoasaAndreea a răspuns:

Nu trebuia să faci acest lucru. Apropo, cati ani ai?