| anonim_4396 a întrebat:

Sunt tot eu cu contactul sexual, sunt aproape 6 zile de la contact, e posibil sa fi ramas? am folosit prezervativ, am inteles ca in primele zile daca e sa ramai apar acele scurgeri de sange, eu n-am avut :-s. mi-e cam frica ...multumesc

Răspuns Câştigător
| SunnyDay88 a răspuns:

laughing nu stiu de unde va luati voi informatiile astea gresite.

nidatia (si sangerarea care uneori apare impreuna cu ea) are loc dupa 7-10 (de obicei 10, dar se poate si mai devreme, adica 7, dar sub nici o forma sub 7) de la fecundare, care foate fi cu 2-3zile mai tarziu dupa actul sexual.

daca te-ai protejat de ce ai probleme?

3 răspunsuri:
| bunicisibuni a răspuns:

Daca ai folosit prezervativ, iar acesta nu s-a rupt atunci nu ai de ce sa te temi.

| belysa a răspuns:

Pai daca ai folosit prezervativ de ce i-ti este frica,si cine ti-a zis ca daca ramai trebuie sa ai scurgeri de sange? E total eronat, depinde de la femeie la femeie, poti ramane si fara sa ia sangerari, dar fa-ti un test de sarcina iubito si scapa de dubi, si nu mai sta stresata ca nu ai de ce.Pup si succes

| Mishelle060612 a răspuns:

Imi este frica sa nu fi ramas am folosit prezervativ