| anonim_4396 a întrebat:

Sunt un mare ghinionist in dragoste timid, nu beau, nu fumez, dupa o relatie esuata mi am pierdut total increderea in femei are cineva raspunsuri?

11 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

O relatie esuata inseamna in primul rand experienta,prin urmare, invata din ea si nu mai repeta greselile facute.Te vei vindeca in timp, deci nu trebuie sa-ti pierzi sperantele ca-ti vei gasi o persoana cu care sa ai o relatie frumoasa.Viata merge inainte, nu-ti pune singur bete-n roate.

| Dennys1521 a răspuns:

Daca aceasta ar fi o intrebare, ar fi si raspunsuri

| Noreasontosimle a răspuns:

laughing raspunsuri la ce? Care e intrebarea de fapt?laughing

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! da ce caracterizare ti-ai facut bre.happy de ce te critici singur? crezi ca e doar vina ta ca relatia a esuat? nu te-ai intrebat ca poate asa a fost sa fie? nu te-ai intrebat ca poate nu va meritati unul pe altu? fii optimist si nu cauta sa te descurajezi, vei vedea ca va veni si soarele pe strada ta, speranta moare ultima nu?winking si tu crezi ca daca nu fumezi, nu bei musai trebuie sa ai noroc?
norocul ori te cauta, ori il cauti...te asteptam cu o veste traznet, si sa fie de binehappy

Răspuns utilizator avertizat
| gaby37 a răspuns:

Asta-i problema baga si tu niste cacaturi in vena si scapi de viata

| kkkmakafull a răspuns:

Partea cu bautul si fumatu' foarte bine faci nic isa nu fumezi si sa nu bei! si ghinon in dragoste fiecare om are, nu cred ca exista pe lume om care sa nu fi avut o relatie esuata.si nu trebuie sa iti pierzi incredera in femei din cauza ca nai avut noroc in dragoste, exista femei care nu ar insela nici cu privirea take care gigihappy

| ionut1369 a răspuns:

In femei nici nu trebuie sa ai incredere,ma gandesc ca esti mai mic de esti timid,dar cu timpul te maturizezi si o sa se rezolve problema ta fara sa iti dai seama,asa e mai greu sa faci ceva imediat, ai putea totusi sa o iei usor usor sa scapi de rusine sa vb direct cu ele ca te obisnuiesti si nu ti se mai pare asa greu pe urma.e o problema timiditatea, ca fetele din ziua de azi o cam considera o slabiciune la un baiat

| ady4love2011 a răspuns:

Da, am eu un raspuns. Sa te impusti, ca esti prea prost.

| Block240 a răspuns:

Din cate vad esti si plictisitorlaughing

| MlHAl a răspuns:

Trebuie sa incerci in continuare si sa nu fi asa timid.Sigur vei reusi daca vei mai incerca! Funda?