| Andreiu68 a întrebat:

Vreau niste sfaturi! Am 18ani si pana acum nu am avut niciodata o iubita! Multi prieteni si nu numai spun ca o relatie te schimba, te fac mai comunicativ, increzator si iubitor fata de ceea din jur etc.De-a lungul adolescentei cam de pe la 16ani pana la 18 am incercat sa imi gasesc o iubita,dar nu asa la misto, chiar imi placeau de acele fete, si in decursul a acestor 2ani am fost refuzat de aproximativ 11ori. De atuncia mi-am pierdut increderea in mine, sunt rusios si timid! Vreau sa stiu de ce sunt asa fara incredere pe mine? Pana atuncia aveam curaj, dar dupa nema.Chiar schimba o relatie im bine? si cum! Sa caut de la varsta asta o relatie? Raspunsuri si sfaturi. FUNDA

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Stai linistit, nu conteaza varsta. Timid netimid, o fata o simti cand te place. Poate ai standarde prea inalte, te-ai dus dupa fete ce nu te plac. Primul rand o femeie trebuie cucerita ceea ce necesita multa vorba. Hai fii linistit. Bafta

| Nemessys a răspuns:

Mai ai inca foarte mult timp la dispozitie pentru gasirea unei fete. Deci nu te intrista. Continua sa ai incredere in tine si nu o sa regreti.

Răspuns utilizator avertizat