| Elena12345 a întrebat:

Sunt virgina, dar ma masturbez cam de doua ori pe saptamana in jurul clitorisului, masandu-l. Cum pot sa fac ca placerea, adica orgasmul, sa dureze mai mult decat 5 secunde, fara sa imi introduc chestii in vagin.

6 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Fa sex!

| bianca9422 a răspuns:

Orgasmul nu are cum sa dureze mai mult

placerea in schimb poate dura mai mult daca nu ajungi asa repede la orgasm

mai mult de atat nu stiu.

| giuly a răspuns:

Iţi mai iei un clitoris ca să fie 10 secunde.

| danaiubitzik2006 a răspuns:

@juliskanna - Nebuno big grin

| Cristi_3033 a răspuns:

Da-mi id tau elena!

| juliskanna a răspuns:

Elena poti sa iei un ursulet sau ceva din plus cu boticul tare ( sa ii fixezi poticul pe clitorisul tau) si apoi sa te asezi pe el si sa incepi sa te freci deasupra lui, la mine merge si dureaza cateva minute bunee (funditabig grin)