| anonim_4396 a întrebat:

Sunt virgina, dar prietenu meu ma atins cu penisu si imi este frica sa nu fi ejaculat.Trebuia sa imi vina menstruatia si nu mi-a venit. Voi ce credeti? exista riscu sa fi ramas insarcinata?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca a ejaculat pe organele tale genitale (pe vulva), e posibil sa fi ramas insarcinata. Fa-ti un test de sarcina la minim 7 zile de intarziere a menstruatiei. Totusi, sa stii ca riscul e destul de mic si e posibil ca menstra sa-ti intarzie din alta cauza, care sa necesite consult medical. Asa ca daca testul iese negativ, du-te cat mai repede (de preferat in aceeasi zi) la medic.

| carminaburana43 a răspuns:

Din pacate da.Asa am ramas si eu gravida. A intrat din sperma chiar de nu eram deflorata.

| MisterKat a răspuns:

Eu nu pot sa pricep cum de iti faci probleme daca tu nu ai facut niciodata sex. Si cum el s-a jucat cu pensiul lui (banuiesc ca langa... ) fara sa faceti sex... Ciudat. Eu sincer cred ca inca esti virgina la creier, incearca sa gandesti si sa citesti ce prostie ai scris sincer! Este o moda pe TPU.ro sa pui intrebari din astea care mai de care mai ciudate...

O seara buna!

| Liada a răspuns:

Exista sansa... dar nu mare... fa-ti un test sa fii sigura...bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pana la urma ai ramas sau nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca esti insarcinata