| anonim_4396 a întrebat:

Suntem colegi de cls si ne intelegem ffff bine. El ma place(si acum stie toata cls si rade de noi.in fine) si eu il plac(doar ca nu stie NIMENI si nu vreau sa se afle vreodat)faza e ca el e mai timid si eu la fel si as vrea sa fim impreuna, da na, eu nu pot sa-i zic nimic asa ca astept ceva mai mult de la el.cum sa-l fac sa imi puna INTREBAREA...sau cum sa-l trag mai p langa mine(pentru ca pe el se mai bat vreo 3 fete nerd)MS! astept raspunsuri:*:X

4 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

Mai invata

| craniul a răspuns:

Ce cls esti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A6-a

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna aceiasi problema am si eu si sunt tot in a 6-a plz cautama la id bistrianamy sa vorbim ...paa