| Elena1234456 a întrebat:

Suntem impreuna, dar el place o fata cu care nu are nici o sansa. Ea nu il vrea, doar ii da sperante si are si prieten. El mi-a spus ca nu poate sa o uite asa usor, Ce este de facut? Stiu ca tine la mine si nu vrea sa ma raneasca.

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Pai nu e hotarat tipul, place pe alta si sta cu tine sa nu te raneasca, sincer decat asa mai bine singura

4 răspunsuri:
| Raiiiisa a răspuns:

Ori este cu tine si te place doar pe tine.
Ori ii oderi libertate si va ramane doar cu placutu si gandu' la aia cu care nu poate fi.

| KinderBeeeib a răspuns:

Cu alte cuvinte ii place si de tine si de una ori pe tine ori pe toate? Elimin-o pe aia devil

| ElectronicSound a răspuns:

Sa-i faci un speech emotionant si daca inca se da la aia lasa-l si aiti altul

| FetitzaCuOchiAlbastrii a răspuns:

Dai papucii gagicawinking nu e de nasul tau si daca tinea la tine nu-i placea de alta fara. Un baiat daca are 2 pe lista e vorba aia alege'o pe a doua ca daca o iubeai pe prima nu exista a doua asa ca lasa-l in pace ca nu-i de tine BAFTA