| loving2008 a întrebat:

Suntem impreuna de cativa ani dar la distanta.Ne vedem c-am o data pe luna.Ne iubim mult dar de la un timp ceva "scartaie". Parintii mei nu accepta relatia noastra, in schimb ai lui ar face orice sa ne vada impreuna pentru tot restul vietii.
Ultima cearta s-a desfasurat in felul urmator:vorbeam la telefon si a intrat in camera lui cumnatul lui. L-am sunat dupa 10 minute si m-a intrebat daca ii dau voie sa meraga in oras cu sora lui si cumnatul.In timpul in care trebuia sa ii dau raspunsul, bate iar la usa cumnatul lui si ii spune ca se imbraca.Deci...de ce m-a mai intrebat daca el oricum se ducea? Chestia asta m-a enervat foarte tare.Lui nu i-ar fi convenit daca as fi facut la fel. El de ce nu ma intelege?
Cum sa il fac sa inteleaga ce ma deranjeaza?
De cate ori ne-am certat recunosc ca am depasit masura si i-am vb foarte urat si el m-a iertat mereu.Am asa o teama... oare chiar ma iubeste? De ce nu vrea sa ne despartim? De multe ori eu am vrut sa pun capat relatiei si el se facea ca nu aude cand zic ceva de despartire.De ce "trage cu dintii" de relatia asta? Nu are nimic de castigat. Oare chiar sa mult ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| тecнιннιlα a răspuns:

Da. Chiar te iubeste. Altfel nu se intorcea de atatea ori inapoi, nu inchidea ochii, nu te ierta, nu se facea ca n`aude cand vroiai sa pui capat. Daca si u il iubesti fa tot posibilul sa ramai cu el. Dar daca nu lasa`l akw ca deja v-a suferi, dar in minte mai tarziu. Iubiti`va mult :*. Sper sa fii`ti fericiti impreuna :*.

4 răspunsuri:
| Izzﻵ a răspuns:

Salut kiss pai nu stiu. v-ati certat acum de la o prostie sad poate te`o intrebat asa sa stie. te`o incercat happy Pai spune`i IN FATA! ca nu iti place ce a facut si speri sa nu se mai intample. Daca te-a iertat de mii de ori si nu vrea sa auda de acea despartire tine la tine foarte mult happy :X asa sunt eu cu prietenul meu si nu bag seama la toate. de ex mi s-a intamplat sa`mi spuna : " mami ma lasi la o bere cu BAIETI? " si eu i-am zis ca se poate duce am loat totul o gluma in chestia aia happy. Iubiti`va in continuare mult noroc si ai grija ce faci pe parcurs. nu face o prostie pentru ca te iubeste!happy

byee kiss happy
succes!

| loving2008 explică:

Nu avem 15-16 ani.Suntem amandoi majori de ceva timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca se face ca nu aude atunci cand spui cuv"despartire" te iubeste si tine f mult la tine...fi intelegatoare cu el si nu mai acorda prea multa atentie prostiilor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cum. e rupt in gura de iubirea la distanta.de aia il scoate cumnatu-sau in oras.cat aveti? 15-16 ani? stai cuminte. cand va treziti va reveniti.