| Sabyynna a întrebat:

Suntem prieteni foarte buni, dar mie imi place de el. Aseara vorbeam pe mess si mi-a zis ca vecina lui seamna cu el destul de mult. Si eu i-am zis ca inseamna ca e foarte frumoasa si el m-a intrebat cat de frumos il consider si i-am zis ca foarte si m-a intrebat daca imi place de el. Si i-am zis ca imi place de el in jur de 60-70%. El a zis ca nu crede si i-am zis ca sa creada ce vrea. Apoi am continuat sa vorbim si ne certam si eu i-am zis ca mai bine schimbam subiectul ca daca el are chef de cearta cu mine, eu nu vreau sa ma cert cu el.
Si atunci el mi-a zis ca nici el nu vrea sa se certe cu mine pentru ca tine foarte mult la mine. L-am intrebat de cand si de ce nu mi-a zis niciodata, si a zis ca tine la mine de anul trecut, dar nu mi-a zis pentru ca nu a crezut ca mie imi place de el.
Am mai vorbit dupa si l-am intrebat daca are iubita si a zis ca nu, ca doar s-au despartit de cateva zile. El nu e genul de baiat timid, sau care nu poate sa treaca peste o relatie usor, din contra: trece repede sau asa vrea sa se vada. Adica, dupa ce se desparte de o fata il vezi dupa cateva zile cu alta, deci am impresia ca nu sufera.
Astazi vorbeam cu el si l-am intrebat de cand a devenit asa sensibil (vorbea cu mine foarte frumos) si a zis ca asa a fost dintotdeauna, dar nu ii place sa isi arate sentimentele prea tare.
Apoi i-am zis ca trebuie sa il sune pe un baiat ca vrea sa vorbeasca cu el. Si a zis ca o sa il sune mai tarziu si eu i-am zis ca e bine. Dupa vreo ora (nu mai vorbisem intre timp) i-am amintit si a zis ca sa-l las in pace ca are treaba si ori mi-a dat ignore ori s-a dat pe invizibil doar pentru mine, pentru ca am intrebat pe cineva daca a iesit si a zis ca nu.
De ce credeti ca s-a comportat asa cu mine?

Răspuns Câştigător
| HolyPotato a răspuns:

Din tot ce ai spus reiasa faptul clar ca te place. Ce-i drept ultima intamplare baga totul in ceata. Privind schimbarea brusca de comportament sunt sigura de un lucru: Baiatul cu care vorbea a telefon a spus ceva urat de tine sau i-a dat vesti proaste motiv pentru care nu vroia sa fie deranjat
Eu zic ca ar trebui sa incerci mai intai sa afli cu ce baiat a vorbit la telefon (asta daca nu sti) si poate stai de vorba cu el sau rememorezi ultimele zile si te gandesti daca ai facut ceva.
Daca nu e asta mai bine nu insista ca sa nu-l enervezi,ii va trece, si totusi el avea incredere in tine la inceput si parea sa ti se arate asa cum altora nu a facut-o, schimbarea lui e ciudata. Poate e vorba de ceva foarte important care la facut sa sufere.
Multi baieti pot parea duri chiar daca nu sunt asawinking Sper ca te-am ajutat, daca mai ai ceva nelamuriri comenteaza la raspunsul meu. Mie situatia mi se pare destul de clara si sper ca te-am facut si pe tine sa o vezi la felhappy

1 răspuns:
| andyutu23 a răspuns:

Eu sunt baiat si crede-ma k la gesturi din astea el sigur te place chiar te si iubeste, dar la sfarsit a intrat totul in ceata deoarece iiai dat ordine iar lui nu i-a placut si in loc sati zica ca s-a suparat pe tine te-a mintit si a iesit deci e clar k o sai treaca.el te iubeste mult dar arata-i si tu k il iubesti incearca si mult noroc!