| Barajag a întrebat:

Sunteti dependenti de sex?big grin. sincer sa va spun, eu sunthee hee

Răspuns Câştigător
| Rezzo a răspuns:

Cand este vorba de sex vad ca toata lumea sare cu raspunsuri, parerea mea, toata lumea e dependenta de sex, si daca nu o face e pentru ca tine in ea din rasputeri, sau n-are cu cine

32 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu sunt dependent de dragoste, ursulika. Nu pot vorbi ca tine, doar aspir la un post de poet tongue

| Flav a răspuns:

@lolita - cu mine o sa cobori pe podea. Si la propriu, si la figurat.

| CevaNormal a răspuns:

Hello again happy, ti-am zis eu ca postezi intrebari legate de categoria noastra, ba chiar mai mult la tema, tine tot asa, cit despre dependenta sexuala, e ceva normal, sa o faci in fiecare zi, cam ne asemanam intr-unmod oarecare big grin,
Pa pa happy

lolita
| lolita a răspuns:

Eu sunt dependenta de orgasm, daca nu am unul ma urc pe pereti laughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cred ca multe persoane sunt, unele recunosc, altele nu...

| JeSa a răspuns:

Buna!, e o necesitaaate!-, un act de comun acord, ajugand la aceiasi placere -sau nu, e partea a doua laughing -a partenerilor!, cand iubesc is dependenta de orice!, ps. Traiesc clipa smug ca viata e scurta!, Pa, pa!

| Barajag explică:

@harciog:nu sunt nimfomana, e drept imi place sa fac sex sau "love".hee heepot sta si fara, dar daca am de ce sa nu profitbig grin.
@brotacelul:din pacate am invatat ursul inotul sub plapumalaughing

| Barajag explică:

@rezzo:corect graithee hee
@tepes:si uite asa ursoaica fara coada se descurca asa cum poatebig grin

@nicu-nebunu:vrei sa stii cu ce fac eu sex cand lipseste ursul? pai am un papusoi gonflabillaughing
@brotacelul:scot cu forta ursul din barlog, adica ce vrei sa zici nu am eu fata pentru un urs?batting eyelashes
@CevaNormal:la ce ne asemanam? sa stiu si eubig grin, uite asa sunt eu mai curioasa, mai ceva ca aia micihee hee

auran
| auran a răspuns:

Se vede cu ochiul liber, chiar mi-au lipsit intrebarile tale... eu nu, dar trebuie SA EXISTE!

| albastrel a răspuns:

Si eu sunt! :d

| lostcontrol12 a răspuns:

Da.sunt.daca nu o fac cateva zile.incep sa ma enervez din orice, ma cert cu ai mei, cu iubitul meu. e nasol raulaughing)

| daniDeeDee a răspuns:

Cam da, sunt big grin

dar pot sta si fara...happy

| lacrimi a răspuns:

Toti suntem mai mult sau mai putin, intr un anumit fel.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Am pierdut vreo partida? big grinbig grin
@ursulica daca erai ursuloi iti spuneam sa ma testezi si te convingeai singur...dee.asta e tongue...esti ursulica tongue laughing
@brotacel vad ca ursulica te cam ocoleste si iti amareste sufletelul tau de brotacel mic, mi-sa facut asa mila de tine si ma indur eu sa te ajut...asta invat... dar nu stiu sa inot sub plapuma straight face, in fan decat big grin. ce zici iti suna zgomotos.asta.frumos big grin?hee hee

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@brotacel unde vrea inimioara ta big grin tongue ...si in fan sa te invat sa inoti laughing

apropo... ti-ai facut bagajele? big grin Hai ancorele sus! laughing

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@brotacel nu pot sa dau pv straight face asa ce fii baiat cumsecadebatting eyelashes si lasa-mi un id in pv ...asa ca de Mos Neculae big grinhee hee

| ILikeToKnow a răspuns:

Eu cred ca sunt.Defapt eu si prietenul meu.Cand totul merge bine, sexul e cireasa de pe tort big grin

| Brotacelu a răspuns:

Nu sunt dependent, da` as fi onorat sa ma inveti si pe mine "inotul sub plapumahappy whistling

Distractie placuta

| Brotacelu a răspuns:

Pai @ursulika... ursul iarna hiberneaza [ nu am gasit in nici o carte in care sa scrie ca ursulika hiberneaza iarna, scrie numai de urs], iar daca ma uit atent la intrebarea-raspuns care ai postat-o mai sus ai spus ca esti dependenta de sex. Acum te intreb: Cu cine o sa iti mai satisfaci placerile cat timp ursul hiberneaza? thinking doar nu vrei sa te faci homofila [zoofil homofil ...cred ca ai inteles sensu] asa ca ma gandeam sa apelezi tot la "animale" iar brotacelu[adica eu ] fac parte din aceasta categorie happy
Ce zici acum? smug whistling

| Brotacelu a răspuns:

@ursulika ...nu am spus asta, am spus ca ursul hiberneaza iarna, iar daca tot hiberneaza iti dateam o idee cu cine sa faci sex cat timp ursu hiberneaza happy big grin whistling

| Brotacelu a răspuns:

@adriana_sw33ty, @ursulika nu ma ocoleste...trece peste minelaughing)
si tutusi incercam sa ii dau o idee happy
Iar daca tot zici ca vrei sa ma ajuti, atunci... sayonara lumeee, plec in vacanta \:d/ laughing

smug Unde vrei sa mergem thinking whistling

| stefytm a răspuns:

Daca tot insisti cu intrebari de genu, vezi sa nu devin dependent si eu de tinebig grin. daca devin dependent si imi doresc si eu o partida de sex cu tine ce zicibig grin?

| Nic a răspuns:

Nu toti suntem? Sau doar mie mi se pare ca femeile care duc lipsa sunt mai nebune? E o simpla remarca, va rog nu va impacientati.

| Nic a răspuns:

Buna intrebare harciog big grin Ma indoiesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca nevoia de iubire insotita de sex s-ar putea numi dependenta, la modul general da, ca si mancatul, ca si bautul, ca si viata insasi, dependenta de inca o zi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr barbati exista termenul de nimfomani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ursuliciule de ce te bagi cind vroiam termenul pentru mine? Eteee...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lolita sa ma gindesc ca partenerul e deja mort?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dintr-o data ai simtit nevoia ca tot poporul sa afle ca esti nimfomana declarata si, ca vrei sa ridici asta la rang de virtute. Pune si tu o poza cu BJ Face!