| Barajag a întrebat:

Sunteti la serviciu si deodata va vine un chef nebun de a face sex sau lovehee heeCe faceti in momentul acela?big grin

Răspuns Câştigător
prfml
| prfml a răspuns:

Depinde ce serviciu as avea, daca as fi vanzator de gonflabile laughing pun la usa placuta cu inventar big grin

26 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Explodez! Saauuuuuuu, baie este, poze cu tine am, so...thinking

Abh
| Abh a răspuns:

Serviciul meu e de asa natura incat nu imi permite sa am asemenea ganduri, eu raspund de viata oamenilor pe care ii ingrijesc.

| Vizitiul a răspuns:

Transform lebenitele-n coacaze!

| JeSa a răspuns:

Strâng, din buciblushing!, moamă miarolling on the floor nu am ideetongue, dar cred că voi purta "răbdare", mătonguebig grin abţin de la împrejurări!

| Barajag explică:

Bro degeaba imi pui tu intrebarea asta, niciodata nu am avut probleme de genul sa -mi strang fesele de frica ca voi face pe minelaughingVreau un raspuns concret de la tine, ce te faci, daca iti vine cheful de a face sex cand esti la serviciu?hee heeMai mereu ocolesti subiectele unor intrebaribig grin

| Barajag explică:

@ady:treci pe la Ursulika sa te invete cum sa pui asemenea intrebarilaughing

| Hombre a răspuns:

Ma duc la WC si ma slobozesc, de ce sa-nebunesc?

Stefan
| Stefan a răspuns:

Continui activitate ca si cum nu s-ar intampla nimic, scopul scuza mijloacele.

| OanaG a răspuns:

Eu sunt la scoala, sunt baietirolling on the floor))

| adi4ever a răspuns:

De unde iti trec asemenea intrebari? Si daca m-ai bate nu imi trec prin minte sa pun asemenea intrebarilaughing

| smartalogu a răspuns:

Ma gandesc la "Ciorbea" si imi trece imediat. Serios acum nu stiu ce sa spun. Exceptand faptul ca incep sa ma foiesc si sa devin nervos altceva nu am ce sa fac. Ghinionul meu ca sunt baiat, pentru ca la noi e evidenta treaba asta, din mai multe considerente.

| dydy22 a răspuns:

Ca barbat este mai greu sa gasesti repede pe cineva, dar ca fata este mai usor

| AnAiLuI a răspuns:

Ma duc sh chem pe cinevatongue sa ma stingalaughing

| Te besk a răspuns:

Merg in baie si chiem un barbat si fac love cu el

| roxy_5007 a răspuns:

Fac cu colegu meu tocilar big grin

| LaCrImI sI nUmAi LaCrImI a răspuns:

Nu prea duc lipsa asa ca...si nu cred ca as muri sa astept pana ajung acasa sa ajung la iubitu meu

| anonim_7506 a răspuns:

Daca nu ma pot abtine, ma invoiesc de la munca si ma duc acasa la prietenul meu

| RainDrop a răspuns:

Mie imi vine, dar nu la servici, in timpul orelor, ei bine, cand el pleaca, unii incep la laba laughing
deci, imi vine, dar incerc sa ma abtin sa nu ajung impotent straight face

| filipiak a răspuns:

Trec pe la "medici specialisti" unde e iubitul meubig grin

| maiestro a răspuns:

Ma duc in baie si iau pe sefa cu mine apoi...love...love.pana cand spune ea ca ma avanseaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma invoiesc si fug repede acasa, si il rog pe sot sa ma racoreasca... daca nu as avea sot as gasi la servici pe carevahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Propuneri indecente superioarei (în funcție). Slabe șanse să mă refuze. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am colegi care o cunosc pe Emanuelle Delmano.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ursulika, nu-i bai ca rezisti pina te-ntilnesti cu gagica. Da ce te faci daca te apuca burta, dar teribil de abia mai poti stringe din fund si wc-ul e defect? Ai... ia sa-mi zici tu mie ce te faci atunci? rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ursulika, dar ce spun eu este extrem de important sa stii. Gindeste-te ca ai mincat prune, apoi ai baut bere si ai continuat cu lapte batut. Tare sint curios cit o sa rezisti? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mai simplu; dau anunt:care vrea o partida? sa vedem cati colegi sar in ajutorhee hee