| kiiid a întrebat:

Svs!happy
O intrebare PT BAIETI!laughing
cum va place cel mai mult sa va sarute >prietena:?laughing)
unde si cumhee hee)?

explicati.batting eyelashes
FUNDA!:*
>mersi!big grin<
[pot raspunde si fete si imi pot da niste ideibatting eyelashes :X]

Răspuns Câştigător
| Charvel a răspuns:

Pai, sa vedem, mie-mi place cand ma saruta pe gat. imi da o senzatie faina, parca te gadili dar un sens placut in care poti sa stai.
Imi mai place sarutul pe gura cu lumba thinking si cand se joaca cu urechea mea day dreaming

8 răspunsuri:
| s3xy0girl20 a răspuns:

Incearca sa il saruti cat mai pasional

| adi4ever a răspuns:

La noada curului

| Ciresikaaa a răspuns:

Pe buze, ei vreau mai mult frantuzescwinking

ala e si cel mai romantic:X

| Mo a răspuns:

rolling on the floor @Styx si @Adrian...sunteti tari! Prietenul meu adora cand il sarut pa gat, il musc usor de gat...intelegi tu! Pune-ti mintea la contributie ca nu e greu sa gasesti singura noi metode!

te-am pupat!

Răspuns utilizator avertizat
| piktor a răspuns:

Ai 2 seturi de buze.
foloseste setul 2, si incearca sa-i "mananci" celalalt cap al baiatului... daca intelegi ce vreau sa zicbatting eyelashes

| DV7 a răspuns:

Pe gura(iti dai seama) si cu limba-n gura!

| LasTKisS_8385 a răspuns:

Sunteti nsite copi fara viitori astia cu al doilea cap lol mie mi-ar palcea sa fiu sarutat pe buze si pe gat tongue