| LostINshiT a întrebat:

Intrebare pentru fete: Ce va place la un baiat? explicati...

Răspuns Câştigător
| CastraveteMurat a răspuns:

Să fie amuzant, dar nu un tăntălău care râde tot timpul, pentru că vreau să mă simt bine în preajma lui.Să fie deștept, ca să nu aibă nevoie de îndrumări de la mine în fiecare minut, dar nici tocilar care să îmi explice toată ziua care e faza cu teoria lui NuȘtiuCare. Să fie romantic, dar când trebuie, de exemplu mie nu îmi place să se poarte "afectuos" cu mine în public ci doar când suntem doar noi doi, fără pupăceli și dulcegării să ne vadă toată lumea.laughing Să NU fie genul ăla de "șmecher" enervant, care e cel mai tare și nimeni nu-l doboară dar când e vorba de ceva serios ciu-ciu! Să fie sociabil.Să nu aibă freză de cocalar (e cel mai important =) ).Să aibă gusturi asemănătoare cu ale mele.Să fie draguț (fizic).Nu prea înalt, pentru că nici eu nu sunt o "stâlpă".Nu prea îmi plac tipii sportivi, pentru că nu sunt o mare iubitoare de mișcare, dar totuși sa viziteze sala de sport din când în când ca sa nu rămână un mic obez.laughing Cam atât.Destul de multe cerințe, cam asta aș vreau eu de la cineva dar poate sufletul meu pereche va fi chiar opusul.Soarta va decide totul!
O zi bună si Sărbatori Fericite!

1 răspuns:
| ExpertInLove a răspuns:

Mie imi plac baieti amuzanti si destepti.Asta si trebuie sa fie afectuosi sa te faca sa te simti bine pentru ce esti. Si sa fie romantici si dendibili dar in public tipi putin mai smecheri si mai aroganti. Si trebuie sa fie si un sportiv bun, sa inspire siguranta. Cam atat dar fiecare fata cu gusturile ei. Pentru fiecare exista acea persoana speciala big grin