| kida_1642 a întrebat:

T. p. u Am o problema. imi place de un baiat de aproximativ un an dar nu stiu cum sa ii atrag atentia cand e singur e altfel dar cand e in grup se schimba total cum sa il fac sa ma placa si sa imi acorde atentie atat in grup cat si personal ce sa fac? FUNDA

Răspuns Câştigător
| Inoue a răspuns:

Bună!
Dacă nu iti acordă destulă atentie nu cred ca te merita.Probabil ii este rusine cu tine sau il jeneaza faptul ca te afli in preajma prietenilor lui.Incearcă să vorbesti deschis cu el si sa rezolvati tensiunile dintre voi din toate punctele de vedere.Succes!
Bye bye

2 răspunsuri:
| paynehunter a răspuns:

Fetrele nu se fac de rusine daca imbratiseaza un baiat, incearca sa il imbratisezi asa, prima data mai in gluma, zici si tu ca ti-a fost dor de el, isi da singur seama ca il iubesti

| Reka_8688 a răspuns:

Si mie mi-a placut cam un an de un baiatbatting eyelashes. am facut rost de id-ul lui si am inceput pe mess, am detectat ceea ce ii place si subiectele lui preferate. dupa, am inceput sa vorbim tot mai des si de acolo e logic ce s-a intamplat... eram in a 9a. parerea mea e ca trebuie sa-i detectezi preferintele si sa realizezi ce subiecte comune ai cu el. ce-l intereseaza si ce te intereseaza si pe tine, nu te preface ca stii ceva ce habar nu ai de faptwinking. sper sa te ajute. succes :*