| 78657 a întrebat:

Te doare rau cand faci sex pentru prima data(cand ti se rupe ata)

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Mestere daca o faci cum trebuie nu o sa te doara mai deloc.Trebuie insa urmatoarele lucruri sa le respecti:
1-Sa faci sex cu o partera
2-Sa folesti Lubrifiant
3-Sa rupi cand o faci ca sa scapi de ea. Sunt persoane care nu li se rupe ata sau li se rupe progresiv, Recomand sa exagerezi cand o faci pentru ca nu e Bine sa ramana partial rupta.La rupere are loc sangerare dar in cantitate foarte mica.Vaginul fetei contine un Lichid sau o concentrare de Lichide care ajuta la diminuare dureri, la care se adauga si miscarile partenerei. Daca e fata destepta poata sa ti-o rupa intr-o secunda. Printr-o miscare Vaginala de incordare a acestuia.la final ar trebui sa mai te gandesti si la faptul ca in momentul respectiv placerea o sa fie atat de intensa incat nu o sa iti mai pese de durere.Asa ca recomand o FATA!

| Dante30 a răspuns (pentru Danysan):

Danysan desi eu virgin fiind de felul meu actualmente,
Pot doar sa zic ca din tot ce ai zis, You deserve a medal, a beer, a box of chocolates, SI un mare RESPECT, de asemenea multumesc ca si eu imi puneam intrebarea cu ata, Si sorry de off topic.

5 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Ata nu se rupe asa usor! Este posibil sa nu se rupa niciodata!-nu este o regula-daca e cazul ..se deslipeste treptat nu vei simti nici o durere nu-ti fa probleme.

| OnuOnulică a răspuns:

Depinde...
In majoritatea cazurilor nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma doare! Cateodata, la al treilea numar, simt intepaturi dar, in general, sunt destul de beat incat sa nu dau atentie.

Pe tine te doare rau?

| Iunona a răspuns:

Depinde de fiecare fata, daca ai himenul elastic nu doare foarte tare daca e rigid doare un pic mai tare. Acum trebuie sa ai in vedere faptul ca relaxarea este un element cheie. Cu cat esti mai relaxata si mai excitata va durea mai putin.