| anonim_4396 a întrebat:

Telefon 0741571238 sau la idul meu de menseger danieldintimisoara@yahoo.com ma numesc daniel din timisoara am 28 de ani am m 168 kg 59 oare de ce nu ma acapta o fata cu suflet mare toate care mau cautat pentru o relatie casatorie fuge de mine de 3 ani si jumatate tot caut si nimica am avut 2 relatii am stat cu una de 23 de ani era din timisoara si celata era de 35 de ani avea si o fetita de 7 ani si jumatate de atuncii nimca nu sa ales oare ce pot sa fac am incercat in mai multe variate reclame si asa mai departe si inzadar nimic care ma va iubi si care are mila de mine nu am tata si nu am mama am ramas singur ia sa vad ce raspuns inapoi

Răspuns Câştigător
| Asiryx a răspuns:

:) Ia incearca sa citesti cateva articole de aici www.artaseductiei.ro

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aici nu ai de ce sa te plangi, nimeni nu va venit la tine, asteapta momentul oportun.

| CoquineNoire a răspuns:

Haideti mai nemiloaselor, mai materialistelor, nu vedeti ce baiat ideal aveti aici?
nu fiti fraiere, acceptati-l!
eu m-as baga pe tine dragule, dar sunt lesbiana, imi pare rau sad

| Klepto a răspuns:

Ai revenit acompaniat de aceeasi melodie trista cantata la cea mai mica vioara.Ori nu ai inteles ca n-o sa gasesti ceea ce cauti aici, ori esti un troll care revine incontinuu cand se plictiseste.
Vezi ca acea coroana de urat, gras si prost care este ocolit de dragoste este a mea si numai a mea.Eu is masculul afla.

| WooLove a răspuns:

Multi Inainte Tinere... dar cred ca ai gresit site-ul... aici nu-i Matrimoniale =D

| anka89 a răspuns:

Ai ajuns intr-o etapa a vietii tale cand numai la asta iti sta capul.Deci tu cauti doar fete pentru reletii serioase? nu te intereseaza deloc o simpla aventura de o noapte sau doua sau cate vrei tu? doar pentru faptul ca te gandesti intr-una la asta nu ai noroc de nimic, mai lasa viata sa ti le aduca de una singura nu te mai stresa atat nu ai cu ce altceva sa te ocupi? ti-am mai zis si data trecuta sa lasi totul de la sine.eu nu te pot ajuta sunt foarte departe de tine din toate punctele de vedere.Inceteaza sa fi atat de...impunator,nuesti singurul care cauta si nu gaseste

| kkkmakafull a răspuns:

Haideti mai nemiloaselor,nesimtitelor! nu vedeti ce baiat ideal aveti aici? fat frumos din lacrima!
nu fiti fraiere, acceptati-l!
eu m-as baga pe tine dragule, dar sunt, luata, dar oricum iami id ciobanudiana97 poate mai schimbam 2 vorbelaughing

| Marius_5657 a răspuns:

Invata sa scrii laughing