| anonim_4396 a întrebat:

Buna ma numesc daniel din timisoara am 28 de ani m 168 kg59 vad ca am cautat la fete de numa toti se feresc de mine de parca sunt uratul ca focul dar unele fete ma considera cape un gunoi stradal si ma intreb oare cand va fi ziua aia sa pot gasi persoana potrevita care are mila de mine ca vad ca toate fetele se feresc de mine oare de ce simt ca am sa ne bunesc de tot am dat anunturi peste tot si uite ca nu se alege de mine deloc se pare ca isi facut de cineva sunt facut de farmece de 2 persoane de vecina mea sora si mama sa nu stiu ca nu am gresit cu nimica voi ce parere aveti despre mine avut mama si tata un conflict de mai de mult acum mama ma murit pe data de 1 august 2011 si tata meu acum 2 ani dar ma intreb de ce se razbuna pe mine ca eu nu le am gresit cu nimica se duce si platesc la vrajitorie cu magie neagra sa faca zi de zi si se mai duce si la biserica ca sa faca slujbe incontinuu eu nu am gresit cu nimica si ma intreb oare dumnezeu nu face nimica la vecini mei care face rau mereu incontinuuastept un raspuns inapoi

Răspuns Câştigător
| BESTNICK a răspuns:

Schimba-ti si tu tunsoarea,fa-ti prieteni, iesi pe afara si distreaza-te, pentru ca nu ai habar CUM sa-ti faci vreo prietena degeaba intri pe retelele de socializare.si cel mai important e sa nu te crezi urat pentru ca fiecare persoana in parte are frumusetea ei.iar vrajitoarele sunt niste carpe care iti vor doar bani nu ca ar sti sa-ti faca rau prin vraji.imi pare rau pentru parintii tai(odihneasca-se in pace) si scuze daca am fost mai dur dar asta e realitatea vazuta de mine. mult noroc

5 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

O mica problema: fetele nu stau cu retardatii analfabeti superstitiosi care cred in magie si harry potter

| Adinel a răspuns:

Exact.Nu mai crede in magie in vrajitorii si toate astea.Sunt numai tampenii.Da se pot face vraji cu ajutorul diavolului Dumnezeu nu face asa ceva.Toate astea sunt impotriva Bisericii si a lui Dumnezeu de asta spune sa nu credem in ele pentru diavolul ajuta ca sa iasa uneori cum ne spun asa zisele vrajitoare iar noi daca credem in ele inseamna ca il bucuram pe diavol.mai bine ai merge la preot sa vina sa iti sfinteasca casa, dai acatiste, si daca tot crezi ca si-a bagat diavolul coada printre vecinii tai du-te si dezleaga-ti costorul ceva de genu nu stiu.incearca si asa.dar prima data fa cu preotul si cu acatistea.

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Esti prost. Asta e problema tahappy
1. Nu stii sa scrii.
2. Dai vina pe vraji/magii/alte porcarii.
3. Ahh, si esti prost! La 28 ani sa nu stii cum sa formulezi un mic paragraf...

| FesCuDungi a răspuns:

Mai bine mai faci putina scoala si dupa o sa vezi ca va fi mai bine!

| laptelaperfuzii01 a răspuns:

Nu crede in magia neagra, nu exista asa ceva! Nu tea-i intrebat niciodata de ce toate vrajitoarele sunt tiganci? Pentru ca dau tzepe!